نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

زنگ انقلاب در مدارس بافق به صدا درآمد

زنگ انقلاب در مدارس بافق به صدا درآمدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت سالروز ورود امام راحل به میهن اسلامی و آغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب ساعت 9 و 33 دقیقه صبح امروز در مدارس بافق به صدا در آمد.

آری ، آغازگر جشن های انقلاب در بافق، دانش آموزان بودند تا با طنين انداز شدن زنگ مدارس خود، فجر انقلاب اسلامی و یاد امام راحل و شهدا را گرامی بدارند.

این مراسم با حضور فرماندار، امام جمعه، رئیس آموزش و پرورش، جانشین فرمانده ناحیه بسیج بافق و جمعی از مسئولان اين شهرستان، زنگ انقلاب و جشن پیروزی انقلاب در مدرسه شاهد غدیر برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش بافق در این مراسم اظهار داشت: نواخته شدن زنگ انقلاب در مداس همزمان با لحظه ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی افتخار بزرگی برای جامعه دانش آموزان و فرهنگیان کشور است.

علی اصغر رنجبر افزود: رهبر کبیر انقلاب اسلامی در چنین روز و ساعتی پس از 15 سال در 12 بهمن سال 1357 به میهن بازگشتند و با اعتقاد راسخ به خداوند متعال و حمایت و پشتیبانی ملت بزرگ ایران توانستند، انقلابی ایجاد کنند که هم اکنون به الگویی بی بدلیل برای همه کشورهای آزادیخواه تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: همه ما باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم و برای رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی این کشور تلاش کنیم تا انقلاب اسلامی بتواند همچنان به رسالت خطیر خود که نشر صدای آزادی واستقلال است، ادامه دهد.

اجرای سرود ، دکلمه و برگزاری مراسم ورود و استقبال نمادین از برنامه هایی دیگر این مراسم بود.