نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

زنگ بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور مسئولان در راهنمایی دخترانه فردوس نواخته شد.

زنگ بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور مسئولان در راهنمایی دخترانه فردوس نواخته شد.


نواختن زنگ بصیرت در مدارس بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در این مدارس که با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی بافق حضور داشتند زنگ بصیرت و میثاق با ولایت در راهنمایی دخترانه فردوس نواخته شد .

در این آئین امام جمعه بافق روز بصیرت را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب آن یاد کرد و افزود : مردم با بصیرت و شجاعت و ولایت مداری چشمان فتنه را از کاسه درآوردند و در این روز راه را برای تحقق آرمانهای امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب هموار نمودند.

حجه الاسلام سلیمانی گفت: فتنه سال 88 با هدایت استکبار، اموال مردم، نظم جامعه را به آتش کشیدند و این پیاده نظام های استکبار به مراکز، مقدسات، و پیر فرزانه تاریخ معاصر امام امت که کانون اقتدار اسلام و جهان است بی حرمتی کردند.

وی تصریح کرد : در خنثي سازي فتنه 88 خطبه هاي تاريخي رهبر شجاع و فرزانه مطلب را روشن کرد و جلوي شبهه شيطاني که طراحان آن دشمنان انقلاب و اسلام بودند خنثي كرد ، که هميشه حرف آخر را را در نظام جمهوري اسلامي مردم مي زنند، در نهم ديماه اصلا تبليغ نشد و بنا نبود کسي بيايد و راهپيمايي کند و خود مردم خونشان به جوش آمد و با تاسي به سيد الشهداء که فرمود ما کشته مي شويم اما تن به ذلت نمي دهيم .

سلیمانی خاطر نشان کرد: در این روز بزرگ، ملت با بصیرت ایران ثابت کرد که در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی خود همواره آماده است.

امام جمعه بافق با تاکید بر توجه بیشتر به بصیرت افزایی در بین اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان بیان داشت: بصیرت افزایی و بصیرت بخشی در میان اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان در راستای شناختن اهداف و توطئه‌های دشمن یکی از مهم‌ترین مسائلی است که مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود بر آن تاکید کرده‌اند.

حجه الاسلام سلیمانی حماسه عظیم مردم ایران در حمایت از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به ویژه ولایت فقیه و یادآوری گرامیداشت این روز را بسیار با اهمیت خواند و از همه دستگاه‌های اداری و فرهنگی خواست با برنامه‌ریزی درست در راستای برگزاری مراسم سالگرد 9 دی همکاری لازم را داشته باشند.

محمود خواجه ای رئیس آموزش و پرورش بافق در این مراسم به اهداف شوم دشمنان در طراحی فتنه سال 88 اشاره و رمز پیروزی مردم بر توطئه فتنه گران را ایمان، توکل و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب دانست و خطاب به دانش آموزان گفت: آنچه امروز جامعه را از فضاي غبارآلود فتنه هاي شيطاني پاک مي سازد آگاهي، مجاهدت علمي و بصيرت نسل جوان و نوجوان است.

اجرای سرود همگانی ، قرائت مقاله و ویژه برنامه نهم دی از جمله برنامه های اجراشده توسط دانش آموزان راهنمایی دخترانه فردوس بود.