نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ساختمان جديد بانك انصار بافق افتتاح شد

ساختمان جديد بانك انصار بافق افتتاح شدبه گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ همزمان با هفته وحدت و ولادت با سعادت پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در مراسمي با حضور مدير شعب بانك انصار استان يزد ، امام جمعه و فرماندار بافق ، جمعي از مسئولان محلي و كارمندان شعب بانكهاي انصار سراسر استان يزد ساختمان جديد بانك انصار شعبه بافق افتتاح و به بهره برداري رسيد.

 امام جمعه بافق در اين مراسم با تبريك ولادت پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهارداشت: در زمان قبل از بعثت پيامبر اكرم (ص)انسان و انسانيت ، از جايگاه والايي برخوردار نبود كه رسالت و هدف اصلي بعثت پيامبر اكرم (ص) ارتقاي كرامت انساني در جوامع بود.

حجت الاسلام سيد جواد سليماني در ادامه به نقش و جايگاه اقتصاد در فرهنگ ديني اسلام اشاره كرد و گفت: اقتصاد در اسلام اصل نيست اما يك نظام حكومتي براي حكومت كردن در جامعه نيازمند پشتوانه اقتصادي و پولي مي باشد.

در ابتداي اين مراسم مدير شعب بانك هاي انصار استان يزد به بيان خدمات و عملكرد بانك انصار پرداخت و گفت: بانك انصار با بيش از 600 شعبه در سراسر كشور و 16 شعبه در استان يزد به ارائه خدمات به مشتريان مي پردازد.

"همايوني" در پايان از كليه مسئولان شهرستان كه در ساخت و راه اندازي ساختمان جديد اين بانك همكاري نموده بودند تشكر و قدرداني كرد.

گفتني است در پايان اين مراسم جايزه يك نفر از مشترياني كه در قرعه كشي بانك انصار برنده شده بود به وي اعطا شد.