نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ستاد دائمی تسهیلات سفرهای کشور در بافق تشکیل جلسه داد

ستاد دائمی تسهیلات سفرهای کشور در بافق تشکیل جلسه داد


ستاد دائمی تسهیلات سفرهای کشور در بافق تشکیل جلسه داد

در جلسه ای که به همین منظور در محل فرمانداری بافق تشکیل شد معاون فرمانداری بافق ضمن عرض تبریک ایام اله مبارک دهه فجر و یوم الله 22 بهمن علت متفاوت بودن انقلاب اسلامی ایران را باسایر انقلابهای غرب و شرق را در عاملیت رهبری امام خمینی (ره) ، اساس حرکت در ریشه مکتبیت ، داشتن مردمی خودجوش ، همیشه در صحنه و پشتیبان ولایت فقیه دانست و گفت : امروزه گردشگری ضرورتی عام و فراگیر دارد که کلیه سفرهای داخلی و خارجی در این حیطه قرار گرفته و این مستلزم فراهم آوردن ضرورتها و نیازمندیهاست .

حسین ندافیان در ادامه گفت : ستاد تسهیلات سفرهای کشور با هدف فراهم نمودن تسهیلات لازم و هماهنگی لازم با کلیه ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی مرتبط با گردشگری و سفر تشکیل شده است .

وی با اشره به شعار همگانی ، همه مکانی و همه زمانی کردن سفر در کشور گفت : تلاش می کنیم تا اصل گردشگری و سفر در سطح عموم جامعه و برای تمام فصول سال ، ضمن معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان خصوصاً نقاط ناشناخته شده و کمتر شناخته شده به گونه ای برنامه ریزی شود که جریان سفر در کشور و به طبع در استان و شهرستان بافق به گونه ای سیال نهادینه شود .

معاون سیاسی فرمانداری بافق در ادامه اظهار داشت : ستاد تسهیلات سفر کشور زیر نظر نهاد ریاست جمهوری و دبیری این ستاد را سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بر عهده دارند و استان و شهرستان ها نیز استانداران و فرمانداران روسای ستاد تسهیلات کشور می باشند . وی در ادامه گفت تعداد 14 کمیته برای این ستاد در نظر گرفته شده که پس از بحث و تبادل نظر مسئولین کمیته های ستاد تسهیلات در بافق مشخص و مقرر شد تا کمیته های مربوطه ضمن تشکیل جلسه داخلی برنامه ها و پیشنهادات خود را برای جمع بندی و بالا بردن راندمان کاری این ستاد به ستاد شهرستان ارسال نمایند .