در آستانه آغاز دهه مبارک فجر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست برنامه ریزی و هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بافق با حضور امام جمعه و فرماندار بافق, مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد و جمعی از مسئولان ادارات و نهاد های شهرستان در محل سالن اجلاس آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بافق در ابتدای این جلسه با عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را گرامی داشت و ابراز امیدواری کرد که انقلاب اسلامی ایران همانند سالهای گذشته پرتوان وارد دهه پنجم از عمر بابرکت خود شود.

 

محمد زاده رحمانی در ادامه به بیان گزارشی از عملکرد و برنامه ریزی های صورت گرفته پیرامون بزرگداشت دهه مبارک فجر بافق پرداخت و گفت: برخی از برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان به واسطه اینکه با ایام فاطمیه تداخل نداشته باشند در حال اجرا می باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد نیز در این جلسه بیان داشت: در استان یزد با توجه به اینکه در ابتدای ایام الله دهه فجر شهادت حضرت زهرا(س) را داریم با هماهنگی بین کمیته ها وستادهای برگزاری ضمن رعایت حرمت این ایام ، از مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی غافل نشویم.

حجت الاسلام محمد فخر الدینی در ادامه بر ضرورت مردمی برگزار شدن برنامه های دهه مبارک فجر تاکید و افزود: همه آحاد مردم ایران در پیروزی انقلاب اسلامی سهیم بودند همه اقشار مردم باید در ابقا و برگزاری جشنهای این پیروزی بزرگ سهیم باشند.

امام جمعه بافق نیز در این جلسه با اشاره به فرموده مراجع تقلید مبنی بر کفایت برگزاری عزاداری در طول سه روز از ایام شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: باید برنامه های دهه فجر امسال به گونه ای برگزار شود که زحمات و مجاهدت هایی که در راستای این نظام و انقلاب کشیده شده است فراموش نشود.

حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی در ادامه به بیان خاطراتی از زمان انقلاب در شهرستان بافق پرداخت و گفت: پیشرفت های بزرگی که تاکنون در کشور ما و شهرستان صورت گرفته در تمامی زمینه ها اعم بهداشتی، پزشکی، علمی و... همه به برکت انقلاب اسلامی می باشد.

در ادامه حاضرين در جلسه به ارائه برنامه هاي پيشنهادي و نظرات خود در خصوص مراسمهاي دهه مبارك فجر پرداختند.

 


IMG_2897.JPG IMG_0652-1.JPG.jpg IMG_0673-5.JPG.jpg IMG_2899.JPG IMG_2906.JPG IMG_2907.JPG IMG_2917.JPG IMG_2920.JPG IMG_2925.JPG
بله