نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ستاد راهيان نور شهرستان بافق تشكيل جلسه داد

ستاد راهيان نور شهرستان بافق تشكيل جلسه داد


ستاد راهيان نور شهرستان بافق تشكيل جلسه داد
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق، "حسين ندافيان" سه شنبه در جلسه ستاد راهيان نور كه در محل فرمانداري بافق تشكيل شد پيرامون وظايف كلي ستاد راهيان نور گفت: اجراي اردوهاي فرهنگي، تربيتي، علمي و سياحتي و زيارتي راهيان نور به منظور توسعه فرهنگ و تفكر بسيجي و ارزشهاي دفاع مقدس از اهداف ستاد راهيان نور مي باشد.
معاون فرماندار بافق اظهار داشت: هماهنگي ، نظارت و اجراي بهينه اردوهاي ستاد راهيان نور در بافق كسب رتبه ممتاز استاني را در اعزام بسيجيان به مناطق جنگي را به خود اختصاص داده است.
ندافيان در ادامه گفت:‌اين اردوها با هدف آشنايي نسل جوان و نوجوانان با فرهنگ دفاع مقدس ، معرفي الگوها و اسطوره هاي ارزشي دفاع مقدس ،‌تبين عزت ،‌ عظمت و اقتدار ملت ايران در برابر استكبار جهاني هر ساله با حضور بسيجيان ، دانش آموزان ، دانشجويان و اقشار مختلف مردم برگزار مي شود.
معاون فرماندار بافق با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري درمورد اعزام بسيجيان به مناطق جنگي گفت:اعزام افراد به منزله يك كار فرهنگي است و اين عمل باقيات و صالحاتي ماندگار است.
باقيان گفت: شب راهيان نور اكنون اثرگذاري مثبتي را روي جوان در بردارد و تاكنون اثر بخشي مطلوبي ديده شده است.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بافق نیز در اين نشست از اعزام بيش از 1600 نفر قشرهای مختلف مردم این شهرستان در سال گذشته به مناطق جنگی کشور خبر داد و گفت: پيش بيني مي شود امسال نيز با همت و مساعدت مسئولين شهرستان بيش از 2500 نفر به مناطق عملياتي 8 سال دفاع مقدس اعزام شوند.
سرهنگ پاسدار "بمانعلي باقيان " انتقال ارزشهاي دفاع مقدس و آشنايي نسل جوان با فرهنگ ايثار و شهادت را از مهمترين اهداف طرح راهیان نور بیان کرد .
وي بحث اطلاع رساني و رسانه ها را در اعزام راهيان نور را بسيار اثر بخش دانست و خواستار همكاري و تعامل تمامي ارگانها و ادارات شهرستان بافق شد.