نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب


سخنرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق در مراسم نماز جمعه

به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق و به منظور آشنایی بیشتر مردم  و مسئولان با فعالیت ها و دستآوردهای این دانشگاه، رئیس واحد؛ در مراسم نماز جمعه این شهرستان برای نمازگزاران سخنرانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق حسینعلی لازمی پس از اقامه نماز سیاسی و عبادی جمعه در جمع نمازگزاران شهرستان با اشاره به تاریخچه تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و هدیه مبارک و متبرک حضرت امام خمینی، گوشه ای از خدمات مهم دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه آموزش عالی در سطح کشور را برای حاضران برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق، آنگاه با تشریح  چگونگی ایجاد و تاسیس واحد دانشگاهی در این شهر به ارائه گزارش عملکرد از این دانشگاه پرداخت  و گوشه ای از دستآوردهای این دانشگاه را برای نماز گزاران توضیح داد.

لازمی در ادامه با تشکر از همه مسئولان  مخصوصاً امام جمعه محترم بافق و مردم که در تمامی مسائل با این  دانشگاه همراهی و همدلی کرده اند، از آنان برای همکاری بیشتر با دانشگاه دعوت نمود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق در پایان سخنان خویش با اعلام توانمندی دانشگاه برای انجام پروژهای تحقیقاتی و با برشمردن امکانات علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری و پتانسیل های ورزشی دانشگاه، از همه ارگانهای ذیربط برای بهره مندی از این امکانات در جهت توسعه علمی و فرهنگی شهرستان نیز دعوت کرد.