نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

سرمایه گذاری برای نسل جوان، تضمین کننده آینده ای روشن برای نظام است.

سرمایه گذاری برای نسل جوان، تضمین کننده آینده ای روشن برای نظام است.


معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در مراسمی که با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، معاون فرماندار بافق و جمعی از مسئولان این شهرستان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق برگزار شد از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی فرهنگ رضوی تجلیل شد.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم با بیان اینکه برای نخستین بار است که هفته فرهنگ رضوی در استان یزد برگ‍زار می شود، اظهار داشت: در راستای این هفته در هر شهرستان یک برنامه اجرا شده است.

وی با اشاره به اهداف برگزاری هفته فرهنگ رضوی در یزد افزود: توسعه و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ غنی رضوی در سطح استان و آشنایی بیشتر با این فرهنگ از سوی مردم مهمترین هدف برگزاری مسابقات فرهنگ رضوی است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد همچنین با بیان اینکه در شهرستان بافق مسابقه کتابخوانی برگزار شده است، خاطرنشان کرد: با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این مسابقه در بافق برگزار شد که  با استقبال بی نظیر بافقی ها روبرو شد.

"محمدرضا ورشویی"با تقدیر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق بیان داشت: اقدامات انجام شده از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق در زمینه برگزاری این مسابقه از جمله چاپ بروشور و ارسال به سراسر استان، قابل تقدیر است.

ورشویی شرکت کودکان و نوجوانان را در مسابقه کتابخوانی فرهنگ رضوی را نشان از توجه بافقی‌ها به فرهنگ مطالعه و یک اتفاق مبارک دانست و تصریح کرد: سرمایه گذاری برای نسل نوجوان و نوپای انقلاب تضمین آینده‌ای روشن و پویا برای این نظام است چرا که این نوجوانان آینده‌ساز کشور هستند.

معاون فرماندار بافق نیز در این نشست با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری مسابقه کتابخوانی فرهنگ رضوی در بافق گفت: اگر لطف و عنایت حضرت امام رضا (ع) نبود، بی‌شک حضور در این مراسم نیز شامل حال کسی نمی شد.

"علی اصغر رنجبر" با بیان اینکه افتخار ایرانیان به وجود مقدس حضرت علی بن موسی الرضا (ع) است، خاطرنشان کرد: شهروندان بافقی ارادت خاصی به آن حضرت دارند و برگزاری این مسابقه و استقبال از آن بیانگر این موضوع است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده برای برگزاری مسابقه فرهنگ رضوی در بافق گفت: بیش از 700 نفر در مسابقه کتابخوانی فرهنگ رضوی در بافق شرکت کرده‌اند.

"عذرا کریمی" بیان داشت: از این تعداد بالغ بر 500 نفر پرسش نامه های این مسابقه را به طور صحیح پر کرده اند  که از این تعداد هشت نقر به نیت امام هشتم(ع) به قید قرعه برگزیده و در این مراسم تجلیل شدند.

وی اظهار امیدواری کرد: در سالهای آینده این مسابقه به طور گسترده و میدانی در سطح شهرستان با شکوه خاصی برگزار شود.

در اين مراسم از عليرضا كارگران، معصومه اميرزاده، عبدالرضا عسكر، احمد فخارزاده، فريبا حسن پور، محمدمهدي زينلي، اميرحسين روحاني و فاطمه رضا پور فضل آباد ذیل به عنوان برندگان مسابقه کتابخوانی فرهنگ رضوی با اهداي لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.