نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

سرمایه گذار جدید فولاد بافق : بهترین کار خیر در بافق ایجاد اشتغال برای جوانان این شهرستان است

سرمایه گذار جدید فولاد بافق : بهترین کار خیر در بافق ایجاد اشتغال برای جوانان این شهرستان است


سرمایه گذار جدید فولاد بافق : بهترین کار خیر در بافق ایجاد اشتغال برای جوانان این شهرستان است

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، در جلسه‌‌ای که سرپرست فرمانداري بافق با مدير عامل و سرمايه گذار جديد فولاد بافق در محل فرمانداري بافق که با حضور امام جمعه ، اعضاي شوراي شهر، شهردار و اعضاي هيئت مديره جديد فولاد بافقو تنی چند از مسئولین محلی داشت، "حجت السلام سليماني" با برشمردن ویژگی‌های اقتصادي و اجتماعي شهرستان بافق گفت: شهرستان بافق يك شهر آرام و بدون تلاطم است و اين خلاف آن چيزي است كه در محافل و اماكن خارج از شهرستان بيان نمودند.

امام جمعه بافق در ادامه موفقيت مسئولين صنعتي و فولادي كشور را خواستار شد و خطاب به مدير عامل جديد فولاد بافق گفت: يكي از دغدغه هاي مردم بافق راه اندازي فولاد است كه اميدوارم با روي كار آمدن شركت شما اين امر هر چه سريعتر تحقق يافته تا جوانان جوياي كار اين شهرستان با رویکردی بهتر به زندگی ادامه دهند.

سرپرست فرمانداری بافق در این نشست با مثبت برشمردن رویه کاری و اهداف بلند مدت سرمایه گذار جدید(سید حسین ابوئی) گفت: هیچ کار خیری بهتر از ایجاد اشتغال در این شهرستان نیست و امیدواریم هر چه زودتر از برنامه زمانبندی این فولاد به بهره برداری برسد.

حسین ندافیان در ادامه با اشاره به سفر اخیر به تهران و دیدار با مسئولین فولاد کشور تصریح کرد: یکی از برنامه دولت اجرای اصل 44 قانون اساسی است و این امر شامل وزارت صنایع و معادن و ایمیدرو نیز می باشد و در تا پایان سال 90 اغلب کارخانجات ، شرکتها و حتی برخی از فولادهای بزرگ کشور به بخش خصوصی واگذار شود .

در ادامه این نشست "سید حسین ابوئی" سرمایه گذار جدید بخش خصوصی ضمن ارائه برنامه ها و اهداف خود در بافق گفت: ما در این شهرستان خواستار تداوم کار و شغل هستیم که جذب نیروهای ارزشی و فنی برای همدل کردن کار و توسعه فولاد بافق نیازمند کار ما می باشد.

ابوئی افزود: یکی از برنامه ها و اهداف شرکت این است که فولاد بافق طی یک سال و نیم آینده به بهره برداری برسد که این نوید خوبی برای جوانان جویای کار شهرستان بافق است و این بهترین کار خیری است که می شود در این شهرستان انجام داد.

به گفته وی کسی که صنعت را تولید می کند و آن را بخواباند صنعت گر نیست بلکه صنعت یک حرفه ای است که باید تداوم داشته باشد.

در پایان "دشتی بزرگی" مدیر عامل جدید فولاد بافق گفت: صنعت فولاد می تواند در تعادل اوضاع شهرستان نقش مهمی ایجاد کند.

بزرگی افزود: هدف ما علاوه بر تکمیل فولاد بافق رسیدن به محصول نهایی و در نتیجه رسیدن و وصل شدن به بازار است.

وی وجود مواد اولیه در کنار فولاد بافق را بسیار مهم خواند و گفت: اگر مواد اولیه ای (گندله و کنستانتره سنگ آهن )که در بافق تولید می شود از بافق خارج شود دیگر نمی توان امید به عمران شهرستان داشت نه امید به فولاد ، بلکه باید مواد در همین فولاد استفاده و تولید محصول نهایی کند تا با صادرات سود آوری خوبی برای شهرستان داشته باشد .

مدیر عامل جدید فولاد خطاب به مسئولان شهرستان گفت: برای تکمیل فولاد بافق 5 هزار میلیارد ريال بودجه نیاز است تا یک فولاد با ظرفیت بال ایجاد شود که برنامه داریم در 4 سال آینده این ظرفیت به 3 میلیون تن در سال برسد.