نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

سرپرست جديد مجتمع فسفات آسفوردي بافق معرفي شد

سرپرست جديد مجتمع فسفات آسفوردي بافق معرفي شد


سرپرست جديد مجتمع فسفات آسفوردي بافق معرفي شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق طي مراسمي كه در مورخ 3/8/89 در مجتمع فسفات آسفوردي بافق با حضور رحيميان سرپرست شركت تهيه و توليد مواد معدني ايران ، فرماندار بافق و تني چند از مسئولين محلي در مجتمع فسفات بافق برگزار شد، محمد جواد فتوحي به عنوان سرپرست جديد مجتمع فسفات آسفوردي بافق معرفي و از زحمات مهندس حافظي فر مدير عامل سابق تقدير شد .

سرپرست شركت تهيه و توليد مواد معدني ايران در اين مراسم ضمن قدرداني از زحمات ارزنده مدير سابق گفت: واحد فسفات آسفوردي زير مجموعه شركت تهيه و توليد و مواد معدني ايران به عنوان تنها توليد كننده كنستانتره فسفات در كشور است .

مهندس رحيميان افزود: اصل رضايت مشتري و تبعيت از الزامات قانوني بهبود مستمر در كليه فعاليتها ،‌ارتقاء‌ سطح ايمني ،‌بهينه سازي خط توليد و توسعه بازارهاي فروش را از جمله اهداف شركت در راه رسيدن به توسعه پايدار برشمرد.

فرماندار بافق در اين مراسم ضمن قدرداني از شركت تهيه و توليد مواد معدني ايران در بكار گيري نيروهاي بومي در مديريت جديد مجتمع بافق گفت: شهرستان بافق با داشتن نيروهاي متنوع و كارآمد در رشته ها و زمينه هاي مختلف، مي طلبد تا مديران استان از كارشناسان بومي در امر مديريتي استفاده كنند .

ذبيح اله خواجه اي  مجتمع فسفات بافق را به عنوان واحد كم نظير در كشور برشمرد و خواستار مساعدت و ياري براي تحقق اهداف اين مجتمع شد.

در ادامه اين مراسم علي حافظي فر مدير عامل سابق ضمن گزارش از فعاليت 5 ساله خود گفت: در اين مدت در بخش مواد معدني رشد سالانه 50درصد ، در بخش توليد 40 درصد و در بخش صادرات 35 درصد افزايش رشد داشتيم .