نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

سرپرست فرمانداری بافق: سامان دهي ترافيك نيازمند برنامه ريزي دقيق و فرهنگ سازي گسترده دارد

سرپرست فرمانداری بافق: سامان دهي ترافيك نيازمند برنامه ريزي دقيق و فرهنگ سازي گسترده دارد


سرپرست فرمانداری بافق: سامان دهي ترافيك نيازمند برنامه ريزي دقيق و فرهنگ سازي گسترده دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ "حسین ندافیان" سرپرست فرمانداری و رئيس شوراي ترافيك شهرستان در جلسه شورای ترافیک که در محل فرمانداری بافق برگزار شد گفت :برگزاري مستمر جلسات شوراي ترافيك نقش بسزايي در برطرف كردن مشكلات ترافيكي و رونق و بهبود عبور و مرور شهري دارد. وي بر سامان دهي ترافيك در شهرستان بافق تاكيد كرد و اظهارداشت: اين سامان دهي نيازمند برنامه ريزي دقيق و فرهنگ سازي گسترده اي است كه بايستي در شوراي ترافیک بررسي شود.

ندافیان در ادامه افزود:بايد همه با هم تلاش كنيم تا مشكلات و مسائلي كه شهرستان در رابطه با ترافيك روبرو است، مرتفع گردد.

رئیس شورای ترافیک شهرستان با اشاره به اينكه آموزش سنگ بناي توسعه مي باشد اطلاع رساني ، فرهنگ سازي و آموزش شهروندان را از ضروريات فرهنگ ترافيكي برشمرد وگفت: در اين راستا نهادها و ارگانهای ذیربط درخصوص قوانين جديد راهنمايي و رانندگي موظف به اطلاع رسانی جامع و کامل هستند.

وي به ارتباط ترافيك و سلامت مردم اشاره کرد و گفت: بايد با دقت بيشتري مصوبات شوراي ترافيك پيگيري شود چرا كه يك اتفاق نه تنها خسارت مالي بلكه جاني و حتي خطرات رواني را به دنبال دارد و تاثيرات و تبعات منفي را ايجاد مي كند.

سرپرست فرمانداری همچنین افزود: مصوباتی که در جلسات انجام می شود باید بدون فوت وقت انجام گیرد چون هدف ما آسایش و امنیت مردم و خدمت رسانی می باشد

در ادامه رئیس پليس راهور شهرستان، توضیحاتی در مورد برخی از قوانين جديد ارائه نمود.

 

اهم مصوبات شوراي ترافيك شهرستان:

برگزاری جلسات بصورت ماهیانه ، بررسی و شناسایی نقاط حادثه خیز شهرستان و اعلام به مرجع ذیربط چهت پیگیری و رفع مشکلات، اطلاع رسانی از مصوبات جلسات در نشريات محلي، حضور یک نماینده از شرکت سنگ آهن ، خط کشی محل عبور عابرین پیاده توسط شهرداری و...