نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

سهام عدالت بافق تعاونی برتر استان یزد شد

سهام عدالت بافق تعاونی برتر استان یزد شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت بافق گفت: تعاونی سهام عدالت شهرستان بافق در جشنواره تعاونی های برتر یزد به عنوان تعاونی نمونه در بخش سهام عدالت استان انتخاب شد.

فاطمه ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شرکت تعاونی سهام عدالت بافق از سال 1385 تشکیل شد که تاکنون 38 هزار و 675نفر از جمعیت شهرستان بافق و بهاباد را زیر پوشش خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت بافق افزود: به این تعداد از اعضای تعاونی سهام عدالت بافق، طی دو مرحله سود پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: دو هزار و 712 نفر از افراد ساکن در شهرستان های بافق و بهاباد به عنوان سهامدار سهام عدالت در گروه های عمومی معرفی شده اند که متأسفانه تاکنون موفق به ثبت نام در شرکت تعاونی نشده اند.

ابراهیمی با اشاره به پایان مهلت ثبت نام در تعاونی سهام عدالت از همه افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند، خواست تا 15 مهرماه برای ثبت نام و تکمیل پرونده به این شرکت تعاونی مراجعه کنند.

وی عنوان کرد: متقاضیان با در دست داشتن کارت ملی برای ثبت نام به شرکت تعاونی سهام عدالت بافق مراجعه کرده یا با شماره تلفن های 4227440 و 4224890 تماس حاصل کنند

عبداللهی .