نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شب شعر کیمیا در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

شب شعر کیمیا در دانشگاه آزاد اسلامی بافق


شب شعر کیمیا در دانشگاه آزاد اسلامی بافق
در راستای انجام امور فوق برنامه و و غنی کردن اوقات دانشجویان و به منظور ارج نهادن به گنجینه های غنی زبان پارسی، شب شعری با عنوان کیمیا در دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار گردید.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق، در این مراسم که با تلاش کانون ادبی شهریار و همکاری دفتر فرهنگ اسلامی در سالن اجتماعات دانشکده فنی و مهندسی برپا شده بود، جمع کثیری از دانشجویان حضور یافته و با استقبال روبرو شد.

 

 

در آغاز این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، حجت الاسلام علیزاده _ مسئول دفتر فرهنگ اسلامی واحد بافق _ طی سخنانی ضمن تشکر از حاضران و دانشجویانی که کانون ادبی شهریار را فعال و پویا نگه داشته اند ، استقبال گرم دانشجویان را نشانه علاقمندی آنان به زبان و ادبیات فارسی دانست و ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش همه دست اندرکاران، شاهد رونق بیشتر شعر دانشجویی در دانشگاه باشیم.
پس از آن ؛ جمعی از شعرای شهرستان بافق و دانشجویان شاعر  و دو تن از دانشجویان فارغ التحصیل واحد به نام های علیرضا خجو و حمید رضا شیرمحمدی که از بنیان گذاران کانون ادبی دانشگاه بودند،سروده های خود با مضامین فرهنگی، مذهبی و اجتماعی را برای علاقمندان قرائت کردند.