نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شهردارجديد بافق معرفي شد

شهردارجديد بافق معرفي شدبه گزارش روابط عمومی شهرداری بافق ، امام جمعه بافق در آئين معارفه شهردار جديد اين شهر، با تسليت شهادت مظلومانه باقر العلوم (ع)، آگاهي به مسائل, تخصص در عمل ،توجه به اقتصاد و معيشت مردم و صبر در فراز و نشيبهاي زندگي را مايه رشد جامعه دانست.

حجت الاسلام " سيد جواد سليماني" با بيان اينکه انسان کامل کسي است که بر مشکلات فائق آيد، افزود: توانمندي انسان وقتي زياد باشد نمي گذارد مسائل و مشکلات اورا از ادامه زندگي ، کار و تلاش بازدارد.

وي همبستگي موجود بين دستگاههاي اجرايي شهرستان را ستود و تاکيد کرد: نبايد اين اتحاد ،همدلي و انسجامي که بين فرمانداري، شهرداري و شرکت سنگ آهن بافق به وجود آمده است خدشه دار شود.

امام جمعه بافق فقط چهارده معصوم (ع) را عاري ازعيب و نقص دانست و افزود: انسان داري نقص است و گاهي اشتباه مي کند منتها بايد بدون خرده گيري از يکديگر و به دور از اختلافات محله اي و قومي ، بکوشيم تا شهري زيبا ، آباد و پر نشاط داشته باشيم.

حجت الاسلام سليماني بر توسعه فضاي سبز، جمع آوري به موقع زباله ، زيباسازي و مبلمان شهري تاکيد کرد.

فرماندار بافق هم در اين نشست با تسليت شاهد کربلا امام باقر العلوم (ع) از مردم و مسوولان خواست تا با شهرداري همکاري کنند تا عمران و آباداني اين شهر با شتاب بيشتري پيش رود.

مهدي خاوري افزود: انتظار داريم شهردار جديد با رويکرد فرهنگي کار خود را آغاز کند و در بحث فرهنگ وحوزه هنر  کارهاي شايسته اي صورت گيرد.

وي اضافه کرد: هر چند در اين مباحث بيشتر کارشود، فضايي پر شور ونشاط ايجاد و بارقه اميد در دل مردم اين شهر کويري بيش از پيش روشن مي شود.

فرماندار بافق آمادگي مجموعه تحت نظارت خود با شهرداري را اعلام کرد و گفت: فرمانداري در زمينه هاي عمراني، فرهنگي و اجتماعي همواره در کنار شهرداري است و با اين نهاد مردمي همکاري خواهد داشت.

وي ابراز اميدواري کرد: با تلاش پرسنل شهرداري و ساير نهاد هاي ذيربط آرمان هاي مقام معظم رهبري در افق 1404 اين شهرستان  وجاي جاي ميهن عزيزمان نيز محقق شود.

 فرماندار بافق به قرار داشتن بافق روي کسل زلزله اشاره کرد و تصريح کرد: بايد در ساخت و سازها رعايت آئين نامه 2800 و مقاوم سازي سر لوحه کار شهرداري قرار داشته باشد.

در پايان اين نشست ضمن تقدير از حسن تفکري شهردار سابق، رحمت ا... عفتي طي حکمي از سوي استاندار يزد به عنوان شهردار جديد بافق معرفي و مشغول به کار شد.

در پايان اين نشست ضمن تقدير از شهردار سابق، رحمت ا... عفتي با حکم استاندار يزد به عنوان شهردار جديد بافق معرفي شد.