نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شهرستان بافق به قطب معدنی كشور تبدیل می شود

شهرستان بافق به قطب معدنی كشور تبدیل می شود


نماينده مردم بافق در مجلس شوراي اسلامي بافق ؛

حجت الاسلام والمسلمین 'دخیل عباس زارع زاده' در جلسه شورای اداری بافق افزود: انتظار داریم پس از گذشت 50-60سال از برداشت ذخایر معدنی و تخریب محیط زیست آن، شهرستان بافق به قطب صنعتی- معدنی كشور تبدیل شود.

نماینده مردم بافق، مهریز، ابركوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: در اعتقادات مردم بافق اصول و ارزشهای اسلامی نهفته است.

وی اضافه كرد: همین اعتقاد و اصول و ارزشها بود كه تعداد زیادی از مردم این منطقه در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و با ایثار، فداكاری و از خود گذشتگی كیان اسلامی را از گزند دشمنان در امان نگه داشتند.

زارع زاده با بیان اینكه ما در قبال مردم و اصول و ارزشها مسئولیم گفت: این مسئولیت برای این است كه مردم را به نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمانهای شهدا و تعبد به خدا نزدیكتر كنیم.

نماینده پنج شهرستان استان یزد ادامه داد: این ظرفیت در مسئولان حوزه انتخابیه مهریز وجود دارد كه هنر خدمت و عشق به مردم را در هم آمیزند تا آنها را به پیشگاه خدای متعال نزدیك و به نظام وفادارتر كنند.

وی به هفته دولت نیز اشاره كرد و افزود: انسان در سایه سار تلاش، خدمت و اخلاص است كه ماندگار می شود.

سخنگوی كمیسیون شوراها و امور داخلی كشور مجلس با اشاره به اینكه شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز عشق و ایمان بودند و با خدمات صادقانه به محرومان جامعه، در تاریخ ماندگار شدند، تأكید كرد: شهید رجایی به حساب آخرت بسیار توجه داشت و همواره به گرایشهای مادی و دنیوی پشت می كرد.