نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شوراي هماهنگي روابط عمومی هاي شهرستان بافق تشكيل شد

شوراي هماهنگي روابط عمومی هاي شهرستان بافق تشكيل شد


شوراي هماهنگي روابط عمومی هاي شهرستان بافق تشكيل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق "حسین ندافیان"در نشست مشترك مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان بافق با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی در هر سازمانی، آن را مغز متفکر، قلب تپنده و بازوی اجرایی سازمان‌ها دانست و اظهار داشت: هدف از گسترش دامنه فعالیت های شورای هماهنگی روابط عمومی ها در شهرستان ، تحقق كامل سیاست های اطلاع رسانی و تبلیغاتی دولت است.

وی با اشاره به رویکرد اصلي دولت در توجه به مناطق خرد و محروم افزود: به علت گستردگی فعالیت‌ها، اهمیت روابط عمومی فرمانداری‌ و ادارات دولتي در شهرستان‌ در انعکاس مطلوب عملکرد دولت در مناطق مختلف شهری و روستایی بیش از پیش مشخص شده و ضرورت هماهنگی آنها بیشتر احساس می‌شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بافق ادامه داد: تشکیل شوراي هماهنگي روابط عمومي‌ها با محوریت روابط عمومی فرمانداری در سطح شهرستان‌، موجب هم‌فکری و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روابط عمومی دستگاه‌های مختلف اجرایی است.

ندافیان با تاکید بر تکلیف سنگین و روزافزون مجموعه های فرهنگی، فکری و اقتصادی از جمله روابط عمومی‌ها و اصحاب قلم و رسانه گفت: اصلی ترین و کاربردی ترین سلاح پیشبرد اهداف نظام، قلم، تفکر و اندیشه است.

وی هدف از تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان بافق را ساماندهی امور روابط عمومی ها در سازمان‌ها و ادارات دولتی  این شهرستان عنوان کرد.

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق هم در این نشست با بیان این که روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در تنویر افکار عمومی و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات نقش منحصر به فردی در شهرستان‌ دارند گفت: دانش افزایی مدیران و کارکنان روابط عمومی های سطح شهرستان یکی ازاهداف مهم این شوراست.

حسن پور همچنین برگزاری دوره های آموزشی و افزایش کارآمدی روابط عمومی ها را از برنامه های اولویت دار این شورا در شهرستان بافق اعلام کرد.

در پايان اين نشست اعضاي اولين هيئت رئيسه شوراي هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان بافق با راي مديران روابط عمومي حاضر انتخاب و اين شورا فعاليت رسمي خود را در اين شهرستان آغاز كرد.

در جريان اين دوره انتخابات و پس از شمارش آراء محمد رضا رضایی مسئول روابط عمومي شرکت سنگ آهن با 33 راي، محمد علی پور فلاح مسئول روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با كسب 31 راي، سید محمدمیربافقی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش با 26 راي، مهدیه ناصرقلی مسئول روابط عمومی اداره فرهنگی و ارشاد به عنوان اعضاي اصلي انتخاب شدند.

همچنين عباس اولیایی مسئول روابط عمومي شرکت فسفات آسفوردی ،علی اصغر رنجبر مسئول روابط عمومی کارخانجات تعمیرات لکوموتیو و هاشم برخورداری مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت سپاه بافق به عنوان اعضاي علي البدل شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي شهرستان بافق انتخاب شدند.