نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شورای ترافیک شهرستان بافق تشکیل جلسه داد

شورای ترافیک شهرستان بافق تشکیل جلسه دادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، جلسه شورای ترافیک بافق با حضور معاون فرماندار بافق و اعضای این شورا در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

"علی اصغر رنجبر" معاون فرماندار بافق در این نشست گفت:بهره گیری از نظرات جمعی و تسریع در امر خدمت رسانی در بخش های زیر بنایی حمل و نقل و ترافیک از مهمترین مزایای برگزاری جلسات شورای ترافیک است .

در ادامه جلسه اعضا در خصوص نامه های واصله به دبیرخانه شورای ترافیک ،اقدامات صورت گرفته در راستای مصوبات قبلی شورا و مسائلی از قبیل ساماندهی معابر میدان امامزاده عبدالله(ع) ، نصب سرعت گیرهای مجاز ، بررسی جهت رفع کمبود پارکینگ در سطح شهر ،  اقدامات فرهنگی در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک ، روشنایی معابر، بررسی مشکلات و ساماندهی خودروهای مسافربری ، ضرورت خط کشی، لکه گیری و بهسازی آسفالت خیابانها و نیز برخی از مهمترین مسائل ترافیکی شهر بافق اشاره نمودند و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

در پایان این جلسه "سروان مهدی زارع"  رییس راهنمایی و رانندگی شهرستان بافق هم با تقدیر از همکاری شهرداری با راهنمایی و رانندگی برای شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز گفت : رفع این نقاط باعث کاهش تصادف و کاهش بار ترافیک در خیلی از معابر شده است .