نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شورای ترافیک شهرستان بافق تشکیل جلسه داد

شورای ترافیک شهرستان بافق تشکیل جلسه دادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح روز دوشنبه 25 شهریورماه، در آستانه سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس شورای ترافیک شهرستان بافق به منظور برنامه ریزی جهت ایجاد نظم در عبور و مرور و ایجاد ترافیک روان و همچنین رفع نقاط حادثه خیز شهرستان تشکیل شد.

فرماندار بافق در این جلسه با اشاره به اهمیت آمادگی دستگاه های اجرایی شهرستان در استقبال از ماه مهر و فراهم آوردن امکانات لازم در این زمینه خواستار تعامل بین بخشی ادارات در تغییر و زیبا سازی فضای شهری شد.

محمد زاده رحمانی در ادامه بر لزوم آماده سازی ناوگان حمل و نقل عمومی جهت جابجایی دانش آموزان تاکید کرد.

وی همچنین اصلاح و تعریض برخی از معابر عمومی از جمله کوچه مسجد امام حسین(ع) که از جمله درخواست های مردمی بود را خواستار شد.

در ادامه این نشست، حاضرین پیرامون مباحثی از جمله خط کشی و رنگ آمیزی معابر، ساماندهی سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان و نظارت بر رانندگان این وسایط نقلیه، رفع عیوب و نقص های موجود در تابلو ها و علائم رانندگی در سطح شهر، اصلاح هندسی برخی از نقاط و تعدادی دیگر از مسائل ترافیکی شهرستان تبادل نظر و مصوب شد تدابيري اتخاذ تا در ماه مهر همشهریان و بخصوص جمعيت 11 هزار نفري دانش آموزان با آسایش خاطر عبور و مرور نمایند.