نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شورای مشورتی باید اتاق فکری برای حل مشکلات جامعه هدف ایثارگری باشد

شورای مشورتی باید اتاق فکری برای حل مشکلات جامعه هدف ایثارگری باشد


فرماندار بافق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ،‌فرماندار بافق در نشست شوراي مشورتي ايثارگران بافق كه در محل فرمانداري برگزار شد ضمن ارج نهادن به مقام والاي ايثارگران و خانواده شهدا اظهار داشت: بی تردید ارج گذاری به ایثارگران، تکریم نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب عزت و غرور ملت مسلمان ایران است و می بایستی تمام کسانی که شهادت را به عنوان والاترین ارزش انسانی برگزیدند و جان و سلامت خود را نثار دین و ملت خود ساختند از شأن و اعتبار شایسته برخوردار باشند.

وی افزود:ایثارگران می بایستی به عنوان اسطوره های فضیلت و شرف کشور در اوج عزت قرار گیرند  و نماد پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند. و در اداره امور جامعه و پاسداری از میراث دستاوردهای عظیم انقلاب میدان دار اصلی باشند.

حسين ندافيان افزود:انقلاب اسلامی با فرهنگ ایثار و ایثارگری گره خورده است. لذا فرهنگ ایثارگری می بایستی در تمامی ادارات و دستگاههای اجرائی به شایستگی پاس داشته شود.
وی ادامه داد : مشاور ايثارگران فرماندار باید دارای مهارت و قدرت کافی برای تجزیه  و تحلیل ، داوری ،  شناخت وضعیت و موقعیت ، ارائه نظرات بی‌طرفانه ، پرهیز از مسائل حاشیه‌ای و برقراری تعامل را داشته  باشد که با داشتن  این ویژگی‌ها می‌تواند مفید فایده قرار گیرد
.

در ادامه اعضای شورا به طرح دیدگاههای خود پرداختند وبه مواردی از جمله فعالتر شدن شورای مشورتی و شناسایی خانواده های شهدایی که دچار مشکلات هستند و طرح در شورای مشورتی اشاره و تصمیمات لازم اتخاذ شد .