نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بافق برگزار شد.

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بافق برگزار شد.


در اولین روز از هفته ناجا:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با اولین روز از هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسله شهرستان با حضور امام جمعه ، سرپرست فرمانداری ، فرماندهی نیروی انتظامی ، مسئولین محلی و یگانهای نظامی و انتظامی در محل کلانتری بافق برگزار شد.

امام جمعه بافق در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به وظیفه نیروی انتظامی در امر امنیت و ایجاد نظم در جامعه اظهار داشت : مهم ترین وظیفه نیروی انتظامی صیانت از سرمایه اجتماعی و پیشگیری از انحراف جامعه است.

"حجت الاسلام سید جواد سلیمانی" گفت: از دیدگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی دو چیز مهم و مد نظر است،یکی اقتصاد ودیگیری امنیت جامعه  که این دو مقوله در کنار یکدیگر و مکمل هم هستند و باید امنیت ایجاد شود تا اقتصاد شکوفا گردد اگر امنیت نباشد بی شک وضعیت اقتصادی جامعه به خطر خواهد افتاد.

وی با اشاره به وظایف نیروی انتظامی گفت: وظیفه شما در 18 مسئولیت خلاصه می شود که تلاش صادقانه و خالصانه شما باید در جهت خدمت به مردم سرلوحه قرار گیرد زیرا آخرت از آن کسی است که همراه با رضایت خداوند رضایت مخلوق را به همراه داشته باشد.

در ابتدای این مراسم فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بافق با تبریک هفته ناجاگفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا گوشه ای از خدمات این نیروی مردمی که شبانه روز در تامین امنیت تلاش می کند به مردم بازگو شود.

"سرهنگ علی صالحی" به برنامه های این هفته اشاره کرد و گفت : مانور و رژه موتوری نیروی انتظامی در شهر، بازديد دانش آموزان از ستاد فرماندهي ، اجراي مسابقات ورزشي، زنگ انضباط اجتماعي در يکي از مدارس ، نشست هاي علمي، ملاقات مردمي و تجليل از خانواده شهدا و ايثارگران و تجليل از رانندگان قانونمند شهرستان و... از مهم ترين برنامه هاي هفته ناجا در بافق است.

در حاشیه این مراسم دو تن از درجه داران نیروهای انتظامی شهرستان به نامهای "علی فتوحی" و "هادی فلاح" به ترفیع درجه نائل آمده و زحمات ایشان تقدیر و تشکر شد.

شايان ذکر است در پايان مراسم ،لوح تقدير به همراه هدايايي به سه تن از نیروهای کادر و وظیفه به نامهای ستوان سوم زمانی ، گروهبان یکم کارگر و وظیفه بابائی اهدا شد.