نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

صد در صد امر انتخابات توسط مردم مدیریت می شود.

صد در صد امر انتخابات توسط مردم مدیریت می شود.


معاون فرماندار بافق :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، معاون فرماندار بافق در جلسه هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان بافق که در محل فرمانداری بافق برگزار شد ،اظهار داشت: اهميت اين موضوع بركسي پوشيده نيست و شهرستان بافق نيز نشان داده كه در دوره هاي گذشته مردمي فهيم ، انقلابي و ولايت پذير داشته است و حضور مردم در كليه انتخابات چشم گير بوده و انشاءاله در انتخابات اخير هم برگ زرين ديگري نيز در كارنامه بافق رقم زده شود .علیرضا صمدی با توجه به تمهيدات انديشيده شده در بافق گفت: اولويت اول، حضور حداكثري مردم و سلامت انتخابات است و به جد اين قضيه دنبال مي شود .

وی افزود : به مدت 7 روز از تاريخ سوم دی ماه ثبت نام كانديداها را خواهيم داشت و سايت وزارت كشور و همه ظرفيتهاي آي تي در خدمت انتخابات مجلس نهم خواهد بود .

صمدی خاطر نشان کرد:چون دشمنان اسلام و انقلاب دنبال سوءاستفاده و ایجاد تنش در منطقه هستند لذا وزارت کشور ، فرمانداریها و بخشداری ها اصولا دو وظیفه شاخص در انتخابات دارند 1- برقراری امنیت 2-  اجرای درست انتخابات و این دو مقوله می بایست همگام با هم به نحو احنست اجرایی گردد .

صمدی گفت:بحث اصلی ما مردم هستند ، مردمند که تعیین کننده سرنوشت خود هستند لذا توجیه مردم و شفاف سازی در خصوص فرآیند انتخابات مجلس در روند روبه جلو انتخابات بسیار مفید می تواند باشد .

 وی افزود: شفاف سازي امر انتخابات را روابط عمومی و تبلیغات برعهده داشته و تأكيد امروز بنده این است كه ما اجراکنندگان اين انتخابات هستيم و صد درصد امر انتخابات توسط خود مردم مديريت مي شود .

معاون فرماندار بافق تصريح كرد: تبليغات زود هنگام خلاف قانون است و ما اين بحث را با جديت پيگير خواهيم بود و كانديداهاي مجلس مي بايست نسبت به قانون پايبندتر از ساير اقشار مردم باشند .

 وي در ادامه گفت : مردم ما هوشمند هستند و ما هم تخلفات را رصد مي كنيم و با هر كانديدي كه خلاف قانون عمل كند برخورد مي كنيم .