نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ضرورت تبیین دستاورد های انقلاب به جوانان

ضرورت تبیین دستاورد های انقلاب به جوانانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست برنامه ریزی برگزاری برنامه های چهل سالگی انقلاب با حضور معاون فرماندار و نمایندگان بانوان ادارات بافق در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در این جلسه با اشاره به در پیش بودن ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند  انقلاب اسلامی بر لزوم برگزاری هر چه باشکوه برنامه های این ایام تاکید کرد.

محمد علی طالعی در ادامه به اقدامات صورت گرفته در این زمینه از جمله تشکیل 15 کارگروه در زمینه های مختلف اشاره و یاد آور شد: اکنون بیش از نیمی از جمعیت فعلی کشور در سال 57 حضور نداشته و ایام انقلاب را درک ننموده اند.

وی افزود: باید با مردمی برگزار نمودن برنامه های این ایام گامی در جهت تببین دستاورد های انقلاب و همچنین چالش ها و مشکلاتی که در طول این چهل سال برای کشور ایجاد شده است به جوانان و نوجوانان گام برداشت.

طالعی همچنین با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با دهه مبارک فجر امسال گفت: برنامه های مفرح و شاد که در ایام دهه فجر برگزار می شود به جهت حفظ حرمت ایام فاطمیه به بعد از  این ایام موکول شود.

در ادامه این جلسه حاضرین به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود جهت برگزاری باشکوه برنامه های این ایام پرداختند.