نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ضرورت فراهم کردن زمینه ورزش برای کارگران به عنوان محور توجه به سلامت قشر کارگر

ضرورت فراهم کردن زمینه ورزش برای کارگران به عنوان محور توجه به سلامت قشر کارگربه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ طالبی،معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در مراسم افتتاح سالن چند منظوره ورزشی رفاهی کارگران بافق که با حضور مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، زاده رحمانی فرماندار و جمعی از مسئولن شهرستانی و استان برگزار شد،بیان کرد: امروز در بافق شاهد افتتاح پروژه های ارزشمندی هستیم که حاصل تلاش همه دولتمردان و مسئولین در سطح کشور،استان و شهرستان است.

وی افزود: در خصوص پروژه سالن چند منظوره ورزشی رفاهی کارگران لازم میدانم از ریاحی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و تمام همکاران وی در استان و شهرستان به ویژه حمایت های فرماندار بافق تشکر و قدردانی نمایم.

طالبی یکی از ضرورت های پرداختن به مسائل کارگران را فراهم کردن زمینه ورزش به عنوان محور توجه به سلامتی قشر کارگر بیان کرد و گفت: از جمله مطالبات جامعه کارگری شهرستان بافق توجه به تامین زیر ساخت های ورزشی کارگران بوده که از سال های گذشته به عناوین مختلف این تقاضاها مطرح بوده است.

وی خاطر نشان کرد: درست است که در مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی این توجه و اهتمام خوب وجود دارد اما لازم بود دستگاه های دولتی از جمله وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مسئولیتی که در این زمینه دارد را انجام دهد که خوشبختانه این یکی از پروژه هایی است که در راستا تامین شرایط لازم برای ورزش کارگران شهرستان بافق انجام شده است و بدون شک تداوم این پروژه ها و تامین زیر ساخت های دیگر که مورد اشاره قرار گرفت مستلزم همکاری همه دستگاه های دولتی و حمایت فرماندار و توجه بخش خصوصی به ویژه شرکت سنگ آهن مرکزی به این موضوع است.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد با اظهار امیدواری از تلاش مسئولان جهت رشد بیشتر این فضاها و تاثیر آن در سطح جامعه گفت: امروز در مواجهه با بسیاری از مسائل اجتماعی که در سطح استان و شهرستان ها وجود دارد، ورزش یکی از عوامل اصلی پیشگیری آسیب های اجتماعی و مقابله با آن است.

وی در ادامه بیان کرد: ان شاءالله با همت ورزشکاران شهرستان و اهتمام خانواده ها نسبت به امر ورزش تاثیر آن را در زندگی اجتماعی مردم شاهد باشیم.

طالبی در پایان سخنان خود از همراهی همه مسئولان در اجرای پروژه های هفته دولت تشکر و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.