نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

طرح اوقات فراغت در شهرستان بافق

طرح اوقات فراغت در شهرستان بافق


طرح اوقات فراغت در شهرستان بافق

در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان که از عمده فعالیتهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق جهت اشاعه فرهنگ و هنر اصیل ایرانی طرح اوقات فراغت را در 6 پایگاه اجرا می نماید.

به گزارش روابط عمومی این اداره سه پایگاه آن شامل: مجتمع فرهنگی، هنری بافق – کانون فجر و مجتمع فرهنگی هنری ملا عبدا.. بهاباد می باشد که کلاسهای خوشنویسی ، طراحی و نقاشی و موسیقی در رشته های گیتار، نی و سنتور ویژه خواهران و برادران در صبح و بعداز ظهر در این پایگا هها تشکیل گردید.

سه پایگاه دیگر در کانون مساجد نبوت بافق – کانون فرهنگی فجر و مجتمع فرهنگی هنری ملاعبدا.. بهاباد می باشد که کلاسهای خوشنویسی،طراحی و نقاشی و موسیقی در رشته های گیتار، نی و سنتور ویژه خواهران و برادران در صبح و بعداز ظهر در این پایگاهها تشکیل گردید.

سه پایگاه دیگر در کانون مساجد نبوت بافق – غدیر و ثارا ... بهاباد برای اجرای طرح اوقات فراغت در نظر گرفته شده و کلاسهایی شامل: خوشنویسی، احکام و روخوانی و تجوید قرآن، آموزش کامپیوتر و نیز کلاسهای ورزشی در رشته هایی از قبیل تنیس، فوتبال و ... دایر می باشد که این کلاسها از تاریخ 13/4/88 شروع و تا نیمه شهریور ماه سال جاری ادامه دارد که بیش از 200 نفر این دوره های آموزشی شرکت نموده اند.