نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

طرح ملی «پارک گام» در شهرستان بافق بهره برداری رسید

طرح ملی «پارک گام» در شهرستان بافق بهره برداری رسیدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ طرح ملی «پارک گام» با حضورمدیر کل ورزش و جوانان استان یزد، فرماندار بافق ، رئیس شورای شهر، شهردار، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان ، پیشکسوتان و علاقمندان به ورزش در پارک آبشار بافق به بهره برداری رسید.
مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در حاشیه این مراسم هدف از اجرای این طرح را بالا بردن میزان شادابی، انگیزه و سلامت جسمی و روانی عموم مردم و افزایش سلامت از طریق بهبود عملکرد قلبی و عروقی، بهبود نگرش ذهنی فرد نسبت به خود و زندگی، افزایش کیفیت زندگی و طول عمر مفید و ارتقاء روحیه و شادابی، کاهش استرس روزانه اعلام نمود.
مسعود شریعتی افزود: مسافت های تعیین شده برای این طرح بین  3 تا 5 کیلومتر است که آغاز و پایان مسیر پیاده روی مشخص و با علامتگذاری  هر 500 متر به نمایش گذاشته شده است.
شایان ذکر است در این طرح شرکت کنندگان اپلیکیشن "همراه گام" را بر روی موبایل خود نصب کرده و پس از ثبت نام در پایان هر فصل به قید قرعه به شرکت کنندگانی که بیشترین مسیر طی شده را بر روی اپلکیشن ثبت کرده باشند جوایزی اهداء خواهد شد.