نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

طرح های پیشنهادی بخشدار بخش مرکزی بافق در کمیته برنامه ریزی شهرستان

طرح های پیشنهادی بخشدار بخش مرکزی بافق در کمیته برنامه ریزی شهرستانبه گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان بافق؛ داوود پورامینی اولویت کلی و اهداف مهم بخشداری را اجرایی نمودن طرح در روستاهای پرجمعیت عنوان کرد و افزود: به منظور ساخت استخر ذخیره آب در روستای دهنودشت مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال نیاز است.

وی همچنین اشاره ای به زیرسازی معابر روستای حکیم آباد و بهسازی میدان ورودی حسین آباد داشت و اظهار کرد: با همکاری بنیاد مسکن این طرح باید با اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال اجرا شود.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان بافق با اشاره به مشکلات روستای " نیو" تصریح کرد: اولویت این روستا برق رسانی است.

وی با بیان اینکه خانواده ساکن در این روستا از امکانات اولیه زندگی برخوردار نیستند خاطر نشان کرد : ۱۵۰ میلیون ریال نیز برای طرح نیروگاه خورشید روستای نیو برآورد شده است.

پورامینی در ادامه خواستار تسطیح و زیرسازی راههای روستای گرگین آباد و تراب آباد شد و اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی ارگ تاریخی روستای صادق آباد و تردد زیاد خودرو نیاز است راه حاشیه ای برای صادق آباد مد نظر قرار گیرد.

وی در ادامه به پروژه گازرسانی به منطقه سیزدشت اشاره کرد و افزود: تسطیح و زیرسازی معابر این منطقه در دستور کار کمیته برنامه ریزی شهرستان قرار گیرد.