نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

طي جلسه زمان بازگشايي كشتارگاه جديد بافق مشخص شد

طي جلسه زمان بازگشايي كشتارگاه جديد بافق مشخص شد


طي جلسه زمان بازگشايي كشتارگاه جديد بافق مشخص شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق طي جلسه كه در محل فرمانداري بافق و با حضور معاون سياسي فرماندار ، روساي بازرگاني و امور صنف و شوراي شهر و جمعي از برادران قصاب حضور داشتند ، نرخ جديد كشتار و زمان بازگشايي كشتارگاه جديد مشخص شد .

در ابتدا ندافيان ضمن تبريك ماه مبارك رمضان براي همه آرزوي قبولي طاعات و عبادات از درگاه ايزد منان خواستار و از زحمات كليه برادران صنف قصاب در راه اندازي كشتارگاه تقدير و تشكر كرد.

وي در ادامه پيرامون مشكلات قبلي كشتارگاه و نرخ جديد كشتار مطالبي را عرض كرد و گفت : الحمداله كشتارگاه جديد با همت شما و تلاش آقاي لطفي در مدت زمان كوتاهي ساخته و اميدواريم در هفته جاري به بهره برداري برسد

در ادامه روساي ادارات بازرگاني و امور صنفي صحبتهايي در مورد نرخ كشتار ارائه داده كه پس از بحث و تبادل نظر بين شركت كنندگان بنا بر اين شد تا صنف محترم قصاب براي كشتار هر راس گوسفند مبلغ 11000ريال ، گاو و شتر مبلغ 100000ريال ( با هزينه دامپزشكي) به كشتارگاه پرداخت نمايند . همچنين شهرداي بافق موظف كشت تا ماشين حمل گوشت را تا پايان سال جاري بصورت رايگان در اختيار كشتارگاه قرار دهد

لازم بذكر است در اين جلسه مصوب شد كشتارگاه جديد بافق از روز چهارشنبه مورخ 27/5/89 كار خود را آغاز كرده و كليه برادران قصاب كشتار خود را در محل كشتارگاه جديد انجام دهند .