نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

طي مراسمي رئيس اداره كار شهرستان بافق معرفي شد.

طي مراسمي رئيس اداره كار شهرستان بافق معرفي شد.


طي مراسمي رئيس اداره كار شهرستان بافق معرفي شد.

در اين مراسم كه با حضور مديركل كار و امور اجتماعي استان و تني چند از مسئولان استان و با حضور فرماندار بافق در فرمانداري برگزار شد،مهندس رفيعي به سمت جديد اداره كار و اجتماعي بافق معرفي و از زحمات جناب آقاي عبداللهي تقدير شد.

صفوي زاده با اشاره به مجتمع ورزشي كارگران بافق گفت: اين مجتمع با مساحتي بالغ 50 هكتار ساخته خواهد شد كه با پيگيري هاي انجام شده در مرحله اول براي اين مجتمع مبلغ 520 ميليون تومان اختصاص داده شده و در پي آن مناقصه حصاركشي و ساخت سوله ورزشي آن طي چندماه آينده صورت خواهد گرفت.

مديركل كار و امور اجتماعي استان با توجه به صنعتي بودن منطقه بافق و وجود معادن عظيم سنگ آهن گفت: اداره كار بافق يكي از قديمي ترين اداره كار در استان بوده كه در زمان تاسيس اين اداره ، ساير شهرستانهاي استان فاقد اين ارگان بوده كه اين مهم به خاطر اين است كه شهرستان بافق يك قطب كارگري و معدني بحساب آمده كه خود زمينه ساز رشد و فعاليتهاي اشتغالزا در بافق است.

وي در ادامه خواستار بقاء و تداوم كارگاههاي توليدي شد و گفت ما بايد بقاء كارگاهها را ببينيم و طبق قانون و توجه به شرايط خاص اقتصادي بويژه تكيه بر سازش تعارضات كارگري و كارفرمايان ،ديدگاهها به هم نزديك کرده و اين هدف ما است كه منافع هر دو طرف حفظ شود.