نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب


طي مراسمي رئيس اداره كار شهرستان بافق معرفي شد.

در اين مراسم كه با حضور مديركل كار و امور اجتماعي استان و تني چند از مسئولان استان و با حضور فرماندار بافق در فرمانداري برگزار شد،مهندس رفيعي به سمت جديد اداره كار و اجتماعي بافق معرفي و از زحمات جناب آقاي عبداللهي تقدير شد.

صفوي زاده با اشاره به مجتمع ورزشي كارگران بافق گفت: اين مجتمع با مساحتي بالغ 50 هكتار ساخته خواهد شد كه با پيگيري هاي انجام شده در مرحله اول براي اين مجتمع مبلغ 520 ميليون تومان اختصاص داده شده و در پي آن مناقصه حصاركشي و ساخت سوله ورزشي آن طي چندماه آينده صورت خواهد گرفت.

مديركل كار و امور اجتماعي استان با توجه به صنعتي بودن منطقه بافق و وجود معادن عظيم سنگ آهن گفت: اداره كار بافق يكي از قديمي ترين اداره كار در استان بوده كه در زمان تاسيس اين اداره ، ساير شهرستانهاي استان فاقد اين ارگان بوده كه اين مهم به خاطر اين است كه شهرستان بافق يك قطب كارگري و معدني بحساب آمده كه خود زمينه ساز رشد و فعاليتهاي اشتغالزا در بافق است.

وي در ادامه خواستار بقاء و تداوم كارگاههاي توليدي شد و گفت ما بايد بقاء كارگاهها را ببينيم و طبق قانون و توجه به شرايط خاص اقتصادي بويژه تكيه بر سازش تعارضات كارگري و كارفرمايان ،ديدگاهها به هم نزديك کرده و اين هدف ما است كه منافع هر دو طرف حفظ شود.