نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

طی مراسمی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق معرفی شد

طی مراسمی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق معرفی شد


طی مراسمی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق معرفی شد

نماينده مردم بافق در مجلس شوراي اسلامي در آيين معارفه رييس جديد دانشگاه آزاد اسلامي اين شهرستان بر تلاش دانشگاهها براي افزايش رشته هاي تحصيلي متناسب با نياز مناطق خود تاکيد کرد

کاظم فرهمند بر ضرورت ارتباط بيشترمسولين دانشگاه آزاد اسلامي منطقه چهار با واحد هاي دانشگاهي استان يزد تاکيد کرد و گفت : اين ارتباطات در رفع بسياري از مسائل ومشکلات اساتيد و دانشجويان تاثير گذار خواهد بود .

دبير منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي هم در اين مراسم از تصويب 450 رشته تحصيلي در اين منطقه خبرداد و گفت : پيگيري براي نهايي شدن اين رشته ها در وزارت علوم

از مهمترين اولويتهاي سالجاري منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي است .

مهران مجلسي از اختصاص 5 درصد شهريه دانشجويان به امر تحقيق و پژوهش در دانشگاههاي آزاد خبرداد وافزود : به ازاي هر دانشجو نيز مبلغ 55 هزار ريال براي امور فرهنگي هزينه مي شود .

وي گفت : در حال حاضر بيس از 126 هزار دانشجو در 39 واحد و مرکز دانشگاه آزاداسلامي منطقه چهار کشور به تحصيل اشتغال دارند .

حجت الاسلام سليماني امام جمعه بافق هم با اشاره به تاريخچه تاسيس دانشگاه آزاد اين شهرستان اظهار داشت : راه اندازي اين واحد دانشگاهي به عنوان اولين مرکز آموزش عالي در بافق تحولي عظيم در بعد علمي و فرهنگي شهرستان ايجاد کرد .

ذبيح ا... خواجه اي فرماندار بافق نيز برضرورت توجه به امر پژوهش در اين دانشگاه تاکيد کرد و خواستار معرفي رابط پژوهشي با فرمانداري بافق شد .

در اين مراسم ضمن قدرداني از خدمات محمد صادق طالبي ، حسينعلي لازمي به عنوان رئيس جديد دانشگاه آزاد بافق معرفي شد