نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

عزم جدی مسئولان شهرستان در تکمیل پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافق

عزم جدی مسئولان شهرستان در تکمیل پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح امروز دوشنبه 17 شهریور سرپرست فرمانداری به همراه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق، رییس بیمارستان، عضو شورای شهر، پیمانکار پروژه و جمعی از مسئولان و کارشناسان از ساختمان در حال احداث بیمارستان 96 تختخوابی بازدید کرد و در نشستی با پیمانکار و سایر مسئولان همراه مسائل و مشکلات و موانع تکمیل پروژه را بررسی و اعلام آمادگی خود و سایر مجموعه های دولتی شهرستان جهت تکمیل سریع این پروژه را بیان داشت.

سید مهدی طلائی مقدم در حاشیه این بازدید گفت: وضعیت پروژه بیمارستان اصلا رضایت بخش نیست.

وی افزود: در سال 95 قراردادی با مبلغ 11 میلیارد تومان بسته شده، اما امروز طبق صحبت پیمانکار هنوز بیش از 35 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است تا این پروژه تکمیل شود.

طلائی مقدم با ابراز گلایه از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یزد به عنوان کارفرمای این پروژه بیان داشت: متاسفانه روند اجرای این پروژه رضایت بخش نیست و حتی انتظار داشتیم مسئولان دانشگاه دعوت را پذیرفته و در جلسه و بازدید امروز حضور داشته باشند و که حاضر نشدند.

سرپرست فرمانداری بافق تصریح کرد: علی رغم همه مسائل و مشکلاتی که وجود دارد تمامی دستگاه های شهرستان اعلام آمادگی کردند تا در تکمیل این پروژه همکاری داشته باشند و امیدواریم که سال آینده سال افتتاح این پروژه عام المنفعه باشد.

طلائی مقدم با بیان اینکه تکمیل این پروژه در سال جاری کار سختی نیست ادامه داد: امیدواریم با تلاش بیشتر کارفرما و پیمانکار بتوانیم در سریعترین زمان ممکن این پروژه را تکمیل نماییم.

سرپرست فرمانداری بافق در پایان تکمیل هر چه زودتر این پروژه را گامی در جهت حفظ حقوق بیت المال بیان کرد و گفت: پروژه ای که 11 میلیارد تومان قرارداد اولیه بوده اما هنوز 35 میلیارد تومان دیگر نیاز هست تا تکمیل آن، تضییع حقوق بیت المال را در پی داشته و هرچه دیرتر این پروژه به بهره برداری برسد حقوق بیشتری از بیت المل تضییع خواهد شد.

گفتنی است کلنگ احداث ساخت این بیمارستان در سال 1394 و با پیگیری سید مهدی طلائی مقدم فرماندار وقت و سرپرست کنونی فرمانداری شهرستان به زمین خورد و ظرف مدت 3 ماه و نیم اسکلت بتنی چهار طبقه با زیر بنای بیش از 11 هزار و 750 متر مربع  تکمیل شد.