نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

علیرضا صمدی به عنوان معاونت فرمانداری بافق منصوب شد

علیرضا صمدی به عنوان معاونت فرمانداری بافق منصوب شد


علیرضا صمدی به عنوان معاونت فرمانداری بافق منصوب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، "فرماندار بافق" در نشست شورای اداری این شهرستان که در فرمانداری بافق برگزار شد با اشاره به خدمات ارزنده دولت دهم اظهار داشت: تحقق عدالت در جامعه در سایه خدمت به مردم و پاسخگویی به نیازهای آنان امکان‌پذیر است.
حسین ندافیان با گرامیداشت هفته بسیج خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی میراث گرانقدر حضرت امام (ره) و شهداست و باید این تفکر هر روز توسعه و گسترش پیدا کند.
ندافیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کمبود نیروی انسانی در فرمانداری بافق عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده و توجه ویژه استانداری یزد امیدواریم این مشکل به زودی برطرف شود.
فرماندار بافق همچنین با اشاره به سوابق خدمات ارزنده علیرضا صمدی در حوزه سیاسی استانداری گفت: با توجه به شناختی که از وی داریم امیدواریم با استفاده از تجربیات و تلاش و همت ایشان و همه همکاران در راستای خدمت‌رسانی به مردم به نحو شایسته گام موثری برداریم.
امام جمعه بافق نیز در این جلسه با تبریک هفته ولایت و عید سعید غدیر به بررسی نقش ولایت در فرهنگ تشیع پرداخت و متذکر شد: ولایت فقیه یک اصل مسلم و رمز پیروزی همه مسلمانان در طول تاریخ است.
حجت‌الاسلام سیدجواد سلیمانی با تبیین واقعه غدیر و جایگاه ولایت در امت اسلامی اضافه کرد: قوام و استحکام نظام ما تا زمانی است که بر پایه ولایت فقیه استوار باشد و در غیر این صورت هیچ تضمینی برای نظام وجود ندارد.
وی با تقدیر از خدمات دولت و مسئولان به مردم خاطرنشان کرد: در سایه ولایت فقیه است که مسئولان می‌توانند با خدمات ارزنده و صادقانه خود زمینه رشد و توسعه در جامعه و شادابی در بین مردم را فراهم کنند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد نیز در این مراسم با تقدیر از معاونان قبلی فرمانداری بافق به ذکر گوشه‌ای از سوابق و خدمات علیرضا صمدی پرداخت و بیان داشت: امیدواریم با همکاری و تعامل خوب مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان بافق با معاون فرماندار این شهرستان زمینه رشد و پیشرفت عمران و آبادانی این شهرستان فراهم شود.
تقوایی از همکاری و همراهی مردم و نهادهای شهرستان بافق در امر سرشماری تقدیر کرد و افزود: بستر رشد و شکوفایی و پیشرفت فرد و جامعه زمانی فراهم می‌شود که بر مبنای آمار و اطلاعات صحیح قرار گیرد.
وی با تاکید بر ضرورت گرامیداشت حماسه 9 دی تاکید کرد: حضور حماسی و پر از شور و نشاط مردم در این روز بساط نفاق و فتنه در کشور برچیده شد و مردم در این روز دفاع از ولایت و رهبری را یک بار دیگر به رخ جهانیان کشاندند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد همچنین با اشاره به حساسیت انتخابات آینده مجلس نهم در کشور ابراز داشت: دشمن با تمام امکانات و استعداد خود و بهره گیری از مهره‌های داخلی قصد دارد با برنامه‌ریزی، این انتخابات را هدف گرفته و آن را خدشه دار کند و مانع از حضور اکثریت مردم شود.
تقوایی بیانات مقام معظم رهبری در زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را یادآور شد و افزود: مسئولان باید تلاش برای سالم برگزار کردن انتخابات و ادامه خدمات‌رسانی به مردم همچنین امیدوار کردن مردم به نظام و انقلاب را برای تحقق این امر مهم سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی نتیجه مشارکت گسترده ملت در انتخابات را بسیار مهم و اساسی دانست و خاطرنشان کرد: بسترسازی حضور حداکثری مردم از طریق آموزش و همکاری مجریان می‌تواند نقش اساسی در افزایش این حضور داشته یاشد.
تقوایی مشارکت در انتخابات را زمینه رشد سیاسی جامعه عنوان کرد و اذعان داشت: همه باید با پاسخگو بودن به خواسته‌های مردم، خدمت صادقانه و جلب رضایت آنان زمینه‌ای فراهم کنیم تا همه با شور اشتیاق در این انتخابات شرکت کنند و به نتیجه آن هم اعتماد داشته باشند.
در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های حسن ملک‌پور، علیرضا صمدی به عنوان معاون فرماندار بافق معرفی شد.