نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

عملکرد رسانه های بافق رضایت بخش نیست / باید بذر امید بکارند

عملکرد رسانه های بافق رضایت بخش نیست / باید بذر امید بکارند


سرپرست فرمانداری بافق :

علیرضا صمدی در گفتگو با خبرنگار بافق نیوز ، گفت: از رسانه های بافق کاشتن بذر امید و ترسیم افق روشن برای آینده شهر انتظار می رود و نه القای یأس و نیز بزرگ کردن مشکلات!

سرپرست فرمانداری بافق گفت: رسانه های بومی باید حداقل به همان اندازه که کارهای نیک انجام شده در شهرستان ، مفید بوده است ؛ به آن ها بپردازند.

وی با اشاره به غفلت گریزی ، توصیه نمود: اصحاب رسانه نباید از کلمه به کلمه ای که در مطالب میاورند ؛ غافل نشوند و ضروری است به تأثیرات مثبت مطالب توجه داشته باشند که قطعا باید مطالب شان بدین سمت سوق داشته باشد.

صمدی اهمیت رعایت اخلاق اجتماعی و امانت را از رسالت خبری خبرنگاران دانست و افزود: لازم است نقش ارتقاء فرهنگ مردم یک منطقه که بسیار کلیدی می باشد ؛ مورد توجه قرار گیرد.

این مسئول پرهیز از تحریک احساسات بی مورد را ضروری برشمرد و اذعان داشت: دغدغه اصلی رسانه ها باید مسائل فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و هدف نیز برطرف کردن مشکلات و رشد سطح علمی مردم باشد.

وی در ادامه گفت: عملکرد رسانه های شهرستان بافق رضایت بخش نیست و می دانیم که همیشه یک نقطه بالاتری برای ترقی وجود دارد و این عزیزان می توانند به وضعیت بهتری برسند.

علیرضا صمدی در پایان خاطرنشان کرد: اگر این جمله من باعث خانه تکانی و رشد رسانه های بافق می شود ؛ “می گویم راضی نیستم!”