نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

عملیات احداث جایگاه سوخت در بافق آغاز می‌شود

عملیات احداث جایگاه سوخت در بافق آغاز می‌شود


مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نفتی استان یزد:

"امیر بنی‌کریمی" در بافق از احداث یک باب جایگاه عرضه سوخت در بافق خبر داد و اظهار داشت: این جایگاه دارای دو سکوی عرضه بنزین و یک سکوی نفت‌گاز خواهد بود و در مجموعه مذهبی بین‌راهی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در 35 کیلومتری جاده یزد - بافق احداث می‌شود.

وی افزود: این جایگاه با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان توسط بخش خصوصی در مساحتی بیش از 3هزار مترمربع با ذخیره سازی 120هزار لیتر ساخته می‌شود.

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نفتی استان یزد با اشاره به اقدامات انجام گرفته در زمینه افزایش سهمیه سوخت بافق بیان کرد: با توجه به نبود گاز شهری در بافق و بیشترین مصرف سوخت نفت گاز توسط خانوارهای بافقی، میزان سهمیه فعلی کم بوده و افزایش میزان سهمیه به‌ویژه در فصل سرما امری ضروری است.

بنی‌کریمی خاطرنشان کرد: با همکاری و اقدامات انجام گرفته به‌زودی افزایش این سهمیه پیگیری و انجام خواهد شد تا نگرانی و نارضایتی خانوارهای مصرف‌کننده نفت گاز برطرف شود.

وی با تاکید بر ضرورت نظارت بیشتر بر توزیع فرآورده‌های نفتی در شهرستان بافق تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های خوبی که انجام شده در حال حاضر در زمینه تامین فرآورده‌های نفتی به ویژه نفت گاز، گاز مایع، نفت سفید و... مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نفتی استان یزد همچنین با اشاره به احداث دو جایگاه CNG در بافق خاطرنشان کرد: عملیات احداث دو جایگاه CNG در بافق با تجهیزات یارانه‌ای به زودی با همکاری بخش خصوصی آغاز می‌شود.

بنی‌کریمی یادآور شد: برای ساخت و تجهیز هر جایگاه مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار یارانه‌ای اختصاص یافته است.

وی همچنین با اشاره به عرضه بنزین سوپر در بافق عنوان کرد: به زودی بنزین سوپر در شهرستان بافق در جایگاه پخش فرآورده‌های نفتی حسن سروش عرضه خواهد شد.

وی از سرکشی ماهانه خود از نمایندگی پخش فر‌آورده‌های نفتی در شهرستان بافق خبر داد و تصریح کرد: مردم و مصرف‌کنندگان سوخت‌های مختلف در شهرستان بافق می‌توانند شکایات و مسائل مربوط به توزیع و تامین فرآورده‌های نفتی را به نمایندگی مستقر در شهرستان محل سکونت خود اعلام کرده یا از طریق شماره تلفن‌های 4221900 و 4221901 شکایات خود را مطرح کنند.

خبرنگار : علي عبداللهي