نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

عیادت فرماندار و کارکنان فرمانداری بافق از حجت الاسلام میرغنی زاده

عیادت فرماندار و کارکنان فرمانداری بافق از حجت الاسلام میرغنی زادهیکی از نمونه‏‌هاى بارز اخلاق معاشرت در دین اسلام، رفتن به عیادت بیماران است ، چه در شهرى که هستیم، چه بیمارانى که ازخویشاوندان و فامیل‏اند، چه آنان که دوست و آشنایند، و چه حتى‏ عیادت بیماران غریب و بى‏ دوست و آشنا!

تندرستى از نعمت‌هاى ناشناخته الهى است. آنکه بیمار مى‌‏شود، چشم به راه دیدار و سرکشى و احوالپرسى دوستان و بستگان است و از دلجویی آنان خوشنود مى‌‏شود.

از بهترین کار‌ها که پاداش بسیار نیز دارد و موجب رضاى خالق و مخلوق است، «عیادت بیمار» است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق با هدف عیادت از بیمار، فرماندار و جمعی از کارکنان فرمانداری بافق در منزل روحانی وارسته "حجت الاسلام سیدجواد میرغنی زاده" حضور یافته و ضمن عیادت از ایشان در جریان وضعیت سلامتی وی قرار گرفتند و برای این روحانی وارسته آرزوی سلامتی عاجل نمودند.

در این دیدار که در فضای بسیار صمیمانه برگزار شد، فرماندار بافق ضمن قدردانی از یک عمر تلاش صادقانه حجت الاسلام میرغنی زاده در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد : دو رکن روحانیت و مردم از هویتهای انقلاب اسلامی است که نیازمند توجه است و باید ارتباط بین مردم و روحانیت را عمیق‌تر کنیم.

"مهدی خاوری" با بیان اینکه اگر روحانیت وجود نداشت، ما امروز ولایت فقیه نداشتیم تصریح کرد: استقلال و عظمت امروز کشور ما به خاطر همین ولایت فقیه است و روحانیت واسطه و تنها حلقه اتصال مردم، دین و ولایت ائمه(ع) هستند.

در پایان این آئین حجت الاسلام میرغنی زاده ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار و کارکنان فرمانداری بافق، از خداوند متعال برای کلیه مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق روز افزون ، صحت وسلامتی کرد و از فرماندار بافق خواست تا در پیگیری امور شهر و رفع مشکلات شهرستان و مردم از تلاش خود و همکاران دریغ نکنند.