نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرصت دو ماهه به شهرداری جهت تکمیل طرح های اجرایی رفع موضوع آبگرفتگی در بارندگی ها / حل مشکل ابگرفتگی پل ورودی روستای حاجی آباد و منطقه گودگوار در آینده نزدیک

فرصت دو ماهه به شهرداری جهت تکمیل طرح های اجرایی رفع موضوع آبگرفتگی در بارندگی ها / حل مشکل ابگرفتگی پل ورودی روستای حاجی آباد و منطقه گودگوار در آینده نزدیکبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ ظهر روز دوشنبه 17 آذرماه، جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضا در محل سالن آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بافق در حاشیه این جلسه گفت: در این جلسه مسائل و موضوعات مرتبط با بارندگی روز یکشنبه مربوط به شهر، روستاها و جاده های شهرستان مطرح، بررسی و تصمیم گیری شد.

سید مهدی طلائی مقدم همچنین با  قدردانی از تیم حوادث شهرداری افزود: شهروندان گلایه مندی های زیادی را پیرامون آب گرفتگی معابر و محلات داشتند که درست بوده و با صحبت ها و مصوباتی در این جلسه مطرح و مقرر شد  ضمن رفع نواقص موجود، مباحث پیشگیری نیز مد نظر مسئولان واقع شود.

وی افزود: بنابر اعلام و گزارش شهردار در این جلسه، شهرداری برنامه هایی در دست اقدام دارد تا با اجرایی شدن آن مشکلات موجود رفع شود که مقرر شد ظرف حداکثر دوماه آینده با اجرایی شدن این پروژه ها مشکلی در مباحث اصلی در نقطه های مهم و بحرانی در زمان بارندگی نداشته باشیم.

طلائی مقدم افزود: در حوزه روستایی نیز پل ورودی حاجی آباد و منطقه گود گوار نیز مقرر شد با احداث حوضچه و نصب پمپ این موضوعات نیز رفع شود.

گفتنی است در پایان این جلسه حسن تفکری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به عنوان دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران معرفی و منصوب شد.