نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرمانداران ازنا، اسفراین، بافق و شوش برتر شدند

فرمانداران ازنا، اسفراین، بافق و شوش برتر شدند


خبر ويژه :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق و به نقل از خبرگزاري ایران آنلاین: ولی الله منتظری، محمد محمد زاده، حسین ندافیان و عبدالرضا سعیدی نیا بر پایه رصد و نظر سنجی ایران آنلاین به عنوان فرمانداران برتر و تلاشگر کشور شناخته شدند.

از بین فرمانداران 27 استان کشور بر اساس برسی های صورت گرفته و شاخصه های 8 گانه توسط این موسسه خبری، فرماندار ازنا از توابع استان لرستان، فرماندار اسفراین از توابع استان خراسان شمالی، فرماندار بافق از توابع استان یزد و فرماندار شوش از توابع استان خوزستان به عنوان فرماندار برتر و تلاش گر انتخاب شدند.

ولی الله منتظری فرماندار ازنا، محمد محمد زاده فرماندار اسفراین، حسین ندافیان فرماندار بافق و عبدالرضا سعیدی نیا فرماندار شوش به زودی طی ویژه نامه های جداگانه در گفت و گوی اختصاصی با ایران آنلاین دلایل موفقیت خود را تشریح و به بیان ناگفته هایش می پردازند.

این فرمانداران با تمام وجود در حال خدمت به مردم و در تلاش برای رفع مشکلات می باشند.

این افراد مدیرانی پرکار و ساده زیست هستند و باعث افتخار است در این دولت عدالت محور و مهرورز افرادی  مسئولیت دارند که محب و دوستدار اهل بیت (ع) هستند و چه آنکه می توان از این افراد که اکثراً در مناطق محروم در حال خدمت صادقانه به مردم می باشند را نمونه و نمادی از گفتمان انقلاب اسلامی دانست.


ویژه نامه های این چهار فرماندار برتر و تلاشگر کشور توسط ایران آنلاین در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

منبع خبر : http://www.iranona.ir