نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار بافق از حضور حماسي مردم در 13 آبان تقدير كرد

فرماندار بافق از حضور حماسي مردم در 13 آبان تقدير كرد


فرماندار بافق از حضور حماسي مردم در 13 آبان تقدير كرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق در پیامی حضور حماسي، مسوولانه و معني‌دار مردم ولايتمدار ، انقلابي و وفادار بافق در راهپيمايي 13 آبان سال 90 را برگ زرين ديگري در تاريخ پايداري و سرافرازي شهرستان بافق خواند.

در قسمتي از اين پيام آمده است: اين حضور عاشقانه پاسداشت خون عزيزان والامقامي بود كه براي برپايي پرچم اسلام و بالندگي درخت انقلاب اسلامي جان شيرين را كريمانه در طبق اخلاص نهادند و به پيشگاه جان آفريني تقديم كردند وبي‌شك اين حضور پرشور و گسترده تجديد ميثاق نسل‌ آينده‌سازان ايران اسلامي با آرمان‌هاي والاي امام راحل خميني كبير(ره)و مقام عظماي ولايت حضرت آيت‌الله خامنه‌اي(دامت ظله) نشان‌دهنده آمادگي كامل جوانان ايراني در صحنه‌هاي حساس و سرنوشت‌ساز است.

در اين بيانيه ضمن تشكر از حضور عموم مردم انقلابی، بويژه جوانان برومند ،دانشجويان و دانش‌آموزان آگاه و غيور شهرستان در راهپيمايي 13 آبان ذكر شده است، : امسال نيز مردم هوشيار و متعهد و ولايتمدار ايران اسلامي به خصوص مردم غيور بافق با حضور پرشكوه خود فرياد مرگ بر آمريكا را به گوش جهانيان رساندند و اميد است كه نسل فهيم و هميشه در صحنه جوان و نوجوان ايران اسلامي با بصيرت، آگاهي و تعميق بينش‌هاي سياسي و ديني خود فتنه‌ها و توطئه‌هاي دشمنان در ضربه زدن نظام اسلامي راخنثي كنند.

حسین ندافیان همچنین از دستگاه‏هایی همچون آموزش و پرورش، دانشگاه‏ها ، ستاد مراسم ، بسیج و ... که زمینه و شرایط برگزاری راهپیمایی را در شهرستان بافق فراهم کردند، تشکر نمود.

فرماندار شهرستان بافق در این بیانیه با اشاره به فرموده امام خمینی (ره) گفت: تا زمانی که وحدت داشته باشیم و از ولایت فقیه تبعیت کنیم، دشمن هیچ غلطی نمی‏تواند بکند.