نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار بافق از چند شعبه اخذ رای در این شهر بازدید کرد

فرماندار بافق از چند شعبه اخذ رای در این شهر بازدید کردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق حسین ندافیان  در حاشیه بازدید از صندوق‌های اخذ رای شهر بافق ضمن ابراز رضایت و خرسندی از حضور باشکوه مردم در ساعات اولیه امروز،  اظهار داشت: از ماه‌های قبل تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری فراهم شده و امروز شاهد هستیم که مردم وظیفه خود را به خوبی انجام دادند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم در این مرحله از انتخابات خاطرنشان کرد: بی‌شک انتخابات این دوره نیز همانند مرحله قبل از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و مردم ولایت‌مدار بافق با درک این مطلب با حضور آگاهانه و پرشور خود به فرمان معظم له لبیک می‌گویند.

ندافیان همچنین به دیگر برکات حضور حداکثری مردم اشاره کرد و گفت: حضور در انتخابات به معنی صیانت از انقلاب و نظام بوده که این امر مهم با مشارکت گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تحقق می‌یابد.

ندافیان با بیان اینکه این دوره از انتخابات در بافق مکانیزه است، تصریح کرد: تمامی امکانات و شرایط با فراگیری آموزش‌های لازم از سوی کاربران برای برگزاری انتخابات با این شیوه فراهم است و هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

فرماندار بافق با اشاره به جنگ نرم و دسیسه‌های دشمنان یادآور شد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور با نشاط خود امید دشمنان را به یاس تبیل می‌کنند.

ندافیان خاطرنشان کرد:‌ امروز مردم با حضور گسترده خود، تاریخ انقلاب اسلامی ایران را به برگ زرین دیگری مزین خواهند کرد.

گروه خبری انتخابات نهم : عسکری /عبداللهی