نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار بافق: اساس نظام اسلامی بخاطر شریعت اسلام و حضور مردم در اداره آن است.

فرماندار بافق: اساس نظام اسلامی بخاطر شریعت اسلام و حضور مردم در اداره آن است.


آیین نواختن زنگ انقلاب و گرامیداشت 12بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، همزمان با سراسر کشور و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به کشور "زنگ انقلاب" در آموزشگاه دخترانه رضوان با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی به صدا درآمد.

"حسین ندافیان" در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر امسال با شروع امامت حضرت ولي عصر (عج)  تقارن پيداكرده و از ویِژگیهای خاصی برخورداراست و بايستي از ارزشهاي انقلاب تا رسيدن به دست صاحب اصلي اش حضرت مهدي (عج)پاسداري كرد.

فرماندار بافق تصریح کرد: پیام همه کسانی که در جشن‌های انقلاب شرکت می‌کنند پیروی از راه شهداء و تأکید پیمان با آنهاست .

وي با گرامي‌داشت ياد امام خميني‌(ره) و شهداي انقلاب اسلامي، ادامه‌داد: ما و شما دانش‌آموزان موظفيم كه از دستاوردهاي انقلاب در برابر دشمنان پاسداري كنيم. امروزه شاهد آثار و بركات انقلاب اسلامي ايران در سراسر جهان هستيم.

ندافیان درادامه به پيشرفت هاي نظام اسلامي دراين  33 سال عمر انقلاب اشاره و افزود بحمدالله انقلاب ما بيش از گذشته در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته و درکنار این پیشرفتها نیز ایران اسلامی به یک قدرت منطقه ای تبدیل شده است و همه اینها ناشی ازحرکت وانقلاب مردم ایران است. درواقع ملت ايران توانست با رهبري حكيمانه امام بزرگوار و ايثار جوانانش يك حكومتي را پايه گذاري نمايد كه اساس آن شريعت اسلام و حضورمردم در اداره آن است.

در ادامه "محمود خواجه ای" رئیس  اداره آموزش وپرورش بافق به برنامه های دهه فجر در مدارس اشاره کرد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی مرهون تلاشها و ایستادگی امام راحل وحضور مردم  در برابر قدرتهای استکباری بود همه ما باید شكرگزار این نعمت الهی باشیم و برای رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی این كشور تلاش كنیم تا انقلاب اسلامی بتواند همچنان به رسالت خطیر خود كه نشر وگسترش بیداری اسلامی است ادامه دهد.