نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار بافق بر سرمايه گذاري در بخش فرهنگ اين شهرستان تاکيد کرد

فرماندار بافق بر سرمايه گذاري در بخش فرهنگ اين شهرستان تاکيد کرد


فرماندار بافق بر سرمايه گذاري در بخش فرهنگ اين شهرستان تاکيد کرد
فرماندار بافق با اشاره به دور سوم سفر هاي استاني رييس جمهور و رويکرد فرهنگي اين سفر، بر سرمايه گذاري در بخش فرهنگي اين منطقه تاکيد نمود
"ذبيح الله خواجه اي" در نشست شوراي اداري افزود: با توجه به اينکه دور سوم سفرها با رويکرد فرهنگي انجام مي شود بايد اولويتهاي اين بخش با مشارکت و همفکري مسوولان شهرستان به مرکز استان منعکس شود.
وي همچنين بر ايجاد تحول اساسي در اين بخش تاکيد کرد و اظهار داشت: بايد از همه ظرفيتها و پتانسيلهاي موجود در منطقه به خوبي استفاده شود .
سرهنگ "بمانعلي باقيان "فرمانده سپاه ناحيه بافق هم در اين نشست با اشاره به توجه دولت به فعاليتهاي فرهنگي گفت : برگزاري اردوهاي راهيان نور به عنوان اقدام فرهنگي مهم و تاثير گذار بايد در اين سفر پيگيري شود .
در اين جلسه از روابط عمومي هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافق و اداره مخابرات به عنوان روابط عمومي هاي برتر شهرستان بافق تجليل شد.
برگزاري کنگره جهاني وحشي بافقي ، ايجاد باغ وبوستان مفاخر ، تاسيس سينما و فرهنگ سرا ، پژوهشکده معلمان ، احداث اردوگاه فرهنگي تربيتي ، احداث نماز خانه وکتابخانه در سطح آموزشگاها و تداوم اردوهاي هجرت سپاه از مهمترين مسايلي بود که در اين نشست مورد تاکيد قرار گرفت.