نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار بافق :مهمترین هدف از بازدید بیمارستان ارزیابی نحوه خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان است.

فرماندار بافق :مهمترین هدف از بازدید بیمارستان ارزیابی نحوه خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان است.


بازدید سرزده فرماندار از بیمارستان حضرت ولی عصر(عج)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، "حسین ندافیان" فرماندار بافق طی بازدید سرزده از بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) که صبح امروز صورت گرفت عملکرد مسئولین و کادر پزشکی این بیمارستان را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در این بازدید 5 ساعته که با همراهی مدير شبکه بهداشت و درمان بافق صورت گرفت از بخش‌های مختلف بیمارستان مذکور اعم ازCCU، داخلی، اورژانس و سایر قسمتها سرکشی کرده و از نزدیک با بیماران، همراهان آنان و کادر پزشکی و پرستاران صحبت کرده و در جریان مشکلات و کمبودهای آنان قرار گرفت.

فرماندار بافق در این بازدید ضمن تشکر و ارج نهادن به تلاش‌های شبانه‌روزی پزشكان وپرسنل تلاشگر این بیمارستان اظهار داشت: پزشکان ونیروهای درمانی با سعه صدر ، روحیه و اخلاق اسلامی می‌توانند مرحم و التیام بر درد بیماران و مراجعه کنندگان باشند همچنین خوشرویی و خدمت صادقانه پزشکان، بیماران را از لحاظ روحی در وضعیت مطلوبی قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه مسئولان، متخصصان و پزشکان این بیمارستان باید ارائه خدمات مناسب و خدمات بیشتر را در دستور کار خود قرار دهند، افزود: پزشکان در تلاش‌های شبانه روزی خود رضایت خداوند و خدمت به خلق را مد نظر داشته باشند.

ندافیان با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی به مردم بویژه در این برهه از زمان و در دولت فعلی باید درست و به‌موقع باشد، گفت: خدمت به این مردم درنظام اسلامی برترین توفیقات است.

ندافیان در حاشیه این دیدار با بیان اینکه مهمترین هدف از این بازدید ارزیابی نحوه خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان  بوده است ،گفت : حمایت خیرین در ساخت و تکمیل واحدهای بیمارستان و خرید برخی از تجهیزات پزشکی می تواند بخش اعظمی از مشکلات موجود در زمینه بهداشت و درمان را حل کند.

در این بازدید "علي محمد افشاری" سرپرست بیمارستان بافق، گزارشی از وضعیت پروژه های در دست اقدام و نیز برنامه های آینده در حوزه بهداشت ودرمان ارائه نمود و گفت: تدوین برنامه استراتژیک بیمارستان و تعمیر و تجهیز بخش زنان و زایمان با اعتباری بالغ بر 200 میلیون ريال ، آماده سازی اتاق رادیولوژی جهت نصب دستگاه جدید از جمله اقدامات چند ماهه اخیر این بیمارستان برشمرد.

در ادامه فرماندار و مدير شبکه بهداشت و درمان بافق با حضور در اتاق سرپرست بیمارستان به بررسی مشکلات بیمارستان پرداخته و در پایان تصمیماتی به شرح ذیل گرفته شد:

1-     مقرر شد با همکاری شرکت سنگ آهن یک پزشک عمومی برای روز های تعطیل در بیمارستان مستقر گردد.

2-     خرید یک دستگاه سنجش تروپونين با مساعدت فرمانداری و دانشگاه علوم پزشکی به مبلغ 220 میلیون ريال

3-     پیگیری خرید دستگاههای لاپاراسکوپی ، فیکو و فتومتر جهت اتاق عمل و آزمایشگاه بیمارستان

در پایان ندافیان براي رفع مشكلات مطرح شده از سوی پرسنل و بیماران قول مساعد و پيگيري داد.