نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار جديد بافق معرفي شد.

فرماندار جديد بافق معرفي شد.


با حضور معاون سیاسی استاندار یزد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در مراسمی با حضور معاون سیاسی استاندار ، مدیر کل سیاسی استانداری یزد ، امام جمعه ، سرپرست فرمانداری و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان فرماندار جدید بافق معرفی و منصوب شد.

معاون سياسي امنيتي استاندار يزد در این مراسم گفت: خداوند  توفيق دهد تا در دوراني كه مسئوليت داريم بتوانيم از فرصتِ مغتنم براي خدمت هر چه بيشتر به مردم استفاده كنيم.

"غلامحسين دشتي" به 9 دي روز بصيرت اشاره كرد و افزود: حضور مبتني بر آگاهي و بصيرت عميقِ دشمن شناسي در 9 دي 88 ، امام زمان (عج) و مردم را خوشحال و نظام وانقلاب را بيمه كرد.

وي  افزود: كساني خارج از مرزهاي كشور به فتنه گري دل بسته بودند تا با استفاده از هنجار شكنان داخلي بتوانند به كشور اسلامي ايران لطمه بزنند.

دشتي تصريح كرد: در اين برهه حساس زمان بارديگر لطف خداوند شامل حال مردم شد و نقشه شوم دشمنان را نقش بر آب كرد.

معاون سیاسی استاندار يزد ، فتنه 88 را به جنگ خندق تشبيه كرد و افزود: در حوادث بعد از انتخابات دهم رياست جمهوري ، چهره هايي بودند كه خود را پنهان و مردم را سپر قرار مي دادند.

وي ادامه داد: مردم وقتي فهميدند اين چهره ها دست در دست دشمن دارند به آنها پشت كرده و با بصيرت تمام، حماسه 9 دي را خلق كردند.

دشتي 12 دي را نيز روز يزد خواند و گفت : اين روز، ياد آور صحنه هاي با شكوه سفر پرخير وبركت مقام معظم رهبري است كه خاطره آن هر گز از اذهان مردم ولايتمدار استان يزد محو نخواهد شد.

او به 21 ديماه هم اشاره كرد و ضمن گراميداشت ياد وخاطره " احمدي روشن"  گفت مردم علم پژوه استان يزد سالروز شهادت اين شهيد هسته اي كشورمان را روز علم نام نهادند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار يزد وجود معادن غني بافق را هم ياد آور شد و افزود: ذخاير معدني روزي تمام مي شود و بايد با تبليغ و ترويج صحيح كشاورزي را جايگزين معادن كرد.

وي اضافه كرد: با ترويج ، آموزش و توزيع به موقع نهاده هاي كشاورزي، هم برداشت محصولات زراعي رونق مي گيرد و هم اشتغال پايدار تضمين مي شود.

در ابتدای این مراسم امام جمعه بافق با اشاره به فرهنگ دینی و روایات گفت : پست و مقام  برای تک تک ما یک امانتی است که روزی آن را به ما تحویل می دهند و روزی دیگر از ما گرفته و در اختیار دیگری می گذارند.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی با تاکید بر حفظ وحدت میان مسئولین و مردم خاطر نشان کرد : خدمت صادقانه و بي منت از وظايف اصلي مديران دستگاه هاي اجرايي است و این امر در سایه وحدت و همدلی کارآیی بهتری دارد.

وی افزود : مسئوليت در نظام اسلامي فرصتي براي خدمت به ملت است و مسئولان بايد براي تحقق اين امر منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي را در نظر بگيرند.

"علیرضا صمدی" سرپرست فرمانداری بافق دومین سخنران این مراسم بود که به تشریح فعالیت و عملکرد فرمانداری در 4 ماه گذشته اشاره کرد و گفت: در طول مدت ۴ ماه سرپرستی بنده ، کارها با همان شدت سابق دنبال و طرح ها و پروژه های مختلف پیگیری شد که جا دارد از حسن اعتماد مسئولین و مردم شریف بافق تشکر کنم.

"حسین ندافیان" که یکی از فرمانداران نمونه کشور در سال 91 بود به عملکرد خود در یکسال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت همه سعی و تلاشم این بود که صدا و درخواست های مردم را خوب بشنوم و تا حدی که امکان داشت از مراحل قانونی به آن ها جامه عمل بپوشانم.

فرماندار سابق بافق با تاکید بر اتحاد فعلی مسئولین و مردم فهیم بافق اظهار داشت : مردم بر ای رسیدن به خواسته هایشان نیاز نیست آن را در کف خیابان جستجو کنند ، مسئولین پیگیری می کنند و خواهند کرد.

در ادامه "مهدي دهقان خاوري" که معاونت دستگاهايي چون ادارات كل ارشاد اسلامي ، اوقاف و امور خيريه و بنياد نخبگان استان يزد را در كار نامه خود دارد ، مهمترین اولویت کاری خود را تحقق چشم انداز ۱۴۰۴ دانست و استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان را برای ادامه کار خود ضروری دانست.

در اين مراسم "مهدی دهقان خاوری " به عنوان فرماندار جدید بافق معرفي و از زحمات حسین ندافیان فرماندار سابق و علیرضا صمدی سرپرست فرمانداری اين شهرستان با اهداء لوح و هدیه قدرداني شد .