نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار سابق و مدیر عامل سنگ آهن تقدیر شدند

فرماندار سابق و مدیر عامل سنگ آهن تقدیر شدند


در همایش خبرنگاران آزاد صدا و سیمای مرکز یزد

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر : این مراسم با حضور مهندس فلاح زاده استاندار یزد، آسایش مدیر کل، حجت الاسلام والمسلمین صداقت کشفی قائم مقام و جعفری معاون اطلاعات و اخبار ، سلطانی مدیر امور شهرستان ها و جمعی از معاونین مرکز صدا و سیمای یزد برگزار شد.

در این نشست ، دفتر خبر شهرستان بافق از لحاظ کیفیت و تجهیزات فنی برای سایر شهرستان های استان به عنوان الگو قرار گرفت و کلیپ افتتاح این دفتر خبر نیز پخش شد.

استاندار یزد در این نشست با اشاره به مظلومیت ائمه اطهار (ع) و همچنین توطئه های متعدد دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ، وارث مظلومیت ائمه اطهار(ع) و ما وارثان تمام مظلومیت های عالم هستیم.

محمد رضا فلاح زاده ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، برخی از فضایل بی شمار امیرالمومنین(ع) را برشمرد و اظهار داشت: جمهوری اسلامی پس از حکومت حضرت علی (ع) تنها حکومت شیعه جهان است اما دشمنان به خاطر اینکه قائل به حکومت دینی نیستند ،آن را برنمی تابند

وی با اشاره به نقش سازنده صدا و سیما در عرصه های مختلف به بیان رسالت ها و وظایف خطیر خبرنگاری پرداخت.

استاندار خبرنگار را پل ارتباطی میان مردم و مسئولان دانست و گفت: خبرنگاران باید نیازهای مادی و معنوی مردم را نظیر آگاهی از اخلاق و معارف دینی، آموزش، عمران، آبادانی و تولید برآورده کنند.

مدیرکل مرکز یزد هم در این مراسم با بیان اهمیت خبر و اطلاع رسانی گفت: خبرنگار باید با آگاهی از مسائل روز، حساسیت های اجتماعی، مشکلات و توانمندی ها با چاشنی ذوق و هنر گزارش هایی در زمینه های مختلف تهیه کند.

آسایش با تاکید بر راه اندازی دفاتر خبری در شهرستان های استان با همکاری فرمانداران و مسئولان خاطر نشان کرد معرفی مفاخر، نخبگان، فرهنگ، آداب و رسوم و موقعیت های اقتصادی از جمله مواردی است که می توان در قالب گزارش ها به آنها پرداخت.

وی از همکاری ۴۰ خبرنگار آزاد با صدا و سیمای استان یزد خبر داد و گفت: به طور معمول روزانه بیش از ۷۰ خبر از شهرستانها برای پخش در ۳ بخش خبر تلویزیون و ۵ بخش خبر رادیو ارسال می شود.
مدیر کل صداو سیمای یزد ضمن قدردانی از حمایت های استاندار یزد، خواستار توجه ویژه فرمانداران برای ایجاد دفاتر خبری در شهرستانها شد.

در این مراسم جعفری معاون اطلاعات و اخبار مرکز یزد جلسه ای توجیهی در زمینه فعالیت حوزه خبری منطقه خبرنگاران با آنها برگزار نمود.

سپس در پایان این نشست خبرنگاران از واحدهای مختلف مرکز بازدید نمودند و در پایان این مراسم یکی از پیشکسوتان عرصه خبر تقدیر و تشکر شد و به رسم یاد بود به تمام خبرنگاران هدایایی اهداء شد.