نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار شهرستان بافق گفت: تکریم و تجلیل از نيروي انتظامي وظیفه همگانی است

فرماندار شهرستان بافق گفت: تکریم و تجلیل از نيروي انتظامي وظیفه همگانی است


فرماندار شهرستان بافق گفت: تکریم و تجلیل از نيروي انتظامي وظیفه همگانی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ،"حسین ندافیان" فرماندار بافق جمعه شب مورخ 90/7/15 در جمع خانواده های نیروی انتظامی این شهرستان که در سال همایش های آهنشهر برگزار شد ضمن گراميداشت هفته ناجا و تبريك فرا رسيدن ميلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) اظهار داشت: عملكرد پلیس باید برای مردم آرامش و اطمینان و برای مجرمان و خاطیان ترس و وحشت را در پی داشته باشد.

به گفته فرماندار بافق ، نیروی انتظامی از ارکان ثبات و امنیت جامعه اسلامی ایران، به ويژه امنیت اقتصادی مردم است.

حسین ندافیان با توجه به مسئولیت خطیر نیروی انتظامی که در ساعات مختلف شبانه روز و حتی در ایام تعطیل مشغول خدمت رسانی به جامعه هستند تصریح کرد: تکریم و تجلیل از این عزیزان وظیفه همگانی است.

وی افزود: اقتدار نيروي انتظامي لازمه برقراري نظم و امنيت در جامعه است و چنين اقتداري در سايه تعامل دو طرفه پليس و مردم ايجاد مي‌شود.

ندافیان از مجموعه نيروي انتظامي كه به‌ رغم كمبودها و مشكلات زحمات زيادي را متقبل مي‌شوند، تقدير كرد و از آنان خواست بعنوان حافظان امنيت مقتدرانه با مخلان نظم و امنيت برخورد كنند.

فرماندار بافق با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره نیروی انتظامی ، امنیت را به اکسیژن تشبیه کرد و گفت: این نشان دهنده وظیفه مهم و حساس ناجا در برقراری امنیت است.

وی تصریح كرد: هدف حكومت الهی برپایی عدل و قسط است و بدون توجه به تامین امنیت نمی‌توان عدالت را در جامعه برپا كرد.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف ناجا ارتقا فرهنگ عمومی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و ارتباط منسجم با مردم مبتنی بر تعالیم قرآنی است و میزان مشارکت مردم می تواند ضریب امنیت عمومی جامعه را افزایش دهد.