نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرهیختگان پشتوانه فکری و بازوی توانمند توسعه شهر هستند

فرهیختگان پشتوانه فکری و بازوی توانمند توسعه شهر هستند


فرماندار بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق حسین ندافیان  در نشست هم‌اندیشی فرهیختگان بافق با حضور امام جمعه، جمعی از فرهیختگان و مدیران سابق دستگاه‌های اجرایی بافق با اشاره به نقش مهم و سازنده هم‌فکری و بهره‌مندی از توان این قشر اظهار داشت: برای سازندگی و توسعه عمرانی و فرهنگی شهرستان همواره خرد جمعی، کارسازترین اصل بوده و هر مسئولی برای پشیبرد اهداف خود نیاز به این پشتوانه دارد.

وی با تاکید بر ضرورت تدوین برنامه‌ای بلند مدت و هدفمند از سوی فرهیختگان شهرستان بافق افزود: در طراحی و برنامه‌ریزی برای ایجاد هماهنگی و هم‌فکری قشر فرهیخته، استفاده از تجربیات همه قشرها باید سرلوحه کار قرار گیرد و محدود به افراد خاصی نباشد.

فرماندار بافق بیان کرد: در راستای توسعه پایدار و به منظور تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در به کارگیری توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی نخبگان و فرهیختگان، شناسایی و استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستان بافق امری ضروری است.

وی مساعدت، هم‌فکری و همدلی و شناخت پتانسیل‌ها و فرصت‌های شهرستان بافق را در ایجاد برنامه‌ای مدون برای توسعه و آبادانی در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی و عمرانی ضروری عنوان کرد و گفت: توجه به سرمایه‌های انسانی و پتانسیل و ظرفیت‌های موجود شهرستان و استفاده از تجربیات نخبگان راهبرد اساسی در این زمینه است./عبداللهی