نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

قاضی تعزیرات بافق معرفی شد/ بافق داراي شعبه بدوي رسيدگي و اداره تعزيرات حكومتي شد

قاضی تعزیرات بافق معرفی شد/ بافق داراي شعبه بدوي رسيدگي و اداره تعزيرات حكومتي شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در نشستی با حضور فرماندار بافق، معاون اجرایی تعزیرات حکومتی استان یزد، شهردار و رییس شورای شهر بافق، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت و رییس اتاق اصناف قاضی تعزیرات حکومتی شهرستان بافق معرفی و منصوب شد.

فرماندار بافق در این نشست با ابراز خرسندی از حضور دائم قاضی تعزیرات حکومتی در شهرستان و با قدردانی از همکاری مدیرکل تعزیرات استان یزد در تحقق این مهم، اظهار داشت: مستقر نبودن قاضی تعزیرات در شهرستان روند رسیدگی به شکایات ناشی از تخلف بعضی از صنوف و مغازه داران را با کندی در رسیدگی مواجه می کرد.

محمد زاده رحمانی تحقق این امر را گامی موثر در تسهیل و سرعت بخشی به روند رسیدگی شکایات و پرونده های اصناف عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد: با استقرار قاضی و استقلال اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بتوان در جهت تنظیم بازار و یکسان سازی قیمت کالاها گامهای مناسبتری برداشت.

وی در پایان از تلاش ها و زحمات "محمدرضا ابوترابی" که چندین سال به صورت مامور و موقتی به پرونده های اصناف شهرستان رسیدگی می کرد تقدیر و تشکر نمود.