نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

قدردانی فرماندار بافق از حضور مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن

قدردانی فرماندار بافق از حضور مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمنبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ محمد زاده رحمانی فرماندار این شهرستان در پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار شهرستان بافق در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است؛

بسمه تعالی

در یوم الله 22 بهمن بار دیگر شهرستان بافق همگام با سراسر کشور به خود بالید و با خلق حماسه ای ماندگار، خون تازه ای بر پیکر پر برکت انقلاب اسلامی تزریق نمود و مردم این خطه، پنجمین دهه از انقلاب اسلامی را با شکوه خاصی آغاز کردند.

مردم ولایتمدار شهرستان بافق در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که با حوادث و فراز و نشیب های 40 ساله، پیوند آنها با ولایت مطلقه فقیه و نظام اسلامی مستحکم تر و ایستادگی در حفظ آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری، هر سال عمیق تر از سال قبل می شود و هیچ چیز نمی تواند کوچکترین خللی بر این پیوند وارد نماید.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک مردم ولایتمدار و شهید پرور بافق و روستاهای تابعه شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن و با حضوری گسترده تر از سال های قبل، نشان دادید با افتخار به گذشته و امید به آینده به آرمان های انقلاب اسلامی مستحکم تر از همیشه گام بر می دارید، تشکر و قدردانی می کنم.

محمد زاده رحمانی

فرماندار شهرستان بافق