نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

قوی‌ترین مردان بافق مشخص شدند

قوی‌ترین مردان بافق مشخص شدندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بافق  با اشاره به جایگاه ورزش در این شهرستان اظهار داشت: در مسابقات قوی‌ترین مردان بافق،گرامیداشت اعیاد شعبانیه، 13 ورزشکار به مدت دو روز در هشت آیتم در سالن ورزشی کوثر بافق به رقابت پرداختند.

عزیزالله عباسیان افزود: در پایان دور اول مسابقات، آقایان احمدعلی رنجبر با 50 امتیاز، محمدرضا فتاحی با 47 امتیاز، علی قاسمیان با 45 امتیاز و بهروز یزدان پرست با 42 امتیاز به مرحله دوم راه پیدا کردند.

وی گفت: این ورزشکاران در روز اول در چهار آیتم کُنده به وزن 90 کیلوگرم، چرخاندن لاستیک 320 کیلوگرمی، اسکات تعادلی با وزن 280 کیلوگرم به مسافت 12 متر و آیتم سه گانه شامل حمل دو عدد چمدان به وزن 110 کیلوگرم (در مجموع 220 کیلوگرم) چرخاندن لاستیک (یک دور) و برداشتن گوی 90 کیلوگرمی به رقابت پرداختند.

عباسیان عنوان کرد: در پایان روز دوم نیز ورزشکاران راه یافته به مرحله نهایی در چهار آیتم رقابت کردند که علی محمد رنجبر با 98 امتیاز، محمدرضا فتاحی با 95 امتیاز و بهروز یزدان پرست با 89 امتیاز به ترتیب عنوان اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند و آقایان علی قاسمیان با 79 امتیاز، ابراهیم قاسمیان با 77 امتیاز به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بافق بیان داشت: این مسابقات  به منظور ارج نهادن به ورزشکاران جوانان بافقی با کیفیتی بسیار خوب انجام شد و امیدواریم در آینده با برنامه‌ریزی بهتر، شاهد برگزاری مسابقات استانی در شهر بافق باشیم.

 این مسابقات با همکاری هیئت بدنسازی و پرورش اندام بافق، اداره ورزش و جوانان و موسسه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق برگزار شد که با استقبال بسیار خوب ورزشکاران و ورزش‌دوستان بافقی همراه بود.

محمد علی عبداللهی