نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

كاظم فرهمند : تعامل و همکاری مردم و قانونمند بودن، لازمه انجام کارهای بزرگ است

كاظم فرهمند : تعامل و همکاری مردم و قانونمند بودن، لازمه انجام کارهای بزرگ است


بازديد نماينده مجلس از روند اجراي جاده گزوئيه

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، " كاظم فرهمند" نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در بازدید و بازگشایی جاده گزوئیه به همراهی مدیرکل محیط زیست استان یزد، فرماندار ، بخشدار و جمعی از مسئولان محلی شهرستان بافق، در جمع مردم سبزدشت بافق با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان به خواسته‌های مردم اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی همه مسئولان خادم مردم هستند و خدمت‌رسانی در راستای تحقق خواسته مردم در اولویت برنامه‌های مسئولان قرار دارد.

کاظم فرهمند، رضایت‌مندی مردم را در زمینه تحقق خواسته‌های آنان مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: مردم سرمایه‌های بزرگ این نظام هستند و مسئولان باید قدردان آنان باشند.
وی همچنین با تاکید بر ضرورت احداث جاده گزوئیه تصریح کرد: توسعه اقتصادی و اجتماعی شهرستان بافق و روستاهای منطقه سبزدشت با احداث جاده گزوئیه رونق بیشتری خواهد گرفت و برخی از مشکلات تردد در این زمینه حل خواهد شد.

فرهمند با اشاره به پیگیری‌های مسئولان شهرستان بافق در بازگشایی این جاده افزود: مسئولان شهرستان و استان در حل این خواسته مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده و اقدامات قانونی مهمی انجام داده‌اند.

نماینده مردم بافق و چهار شهرستان دیگر استان یزد در مجلس همچنین با اشاره به موقیعت بسیار مناسب این جاده یادآور شد: به لحاظ موقیعت جغرافیایی این جاده و ییلاقی بودن این منطقه، مردم شهرستان بافق نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

فرهمند همکاری مردم با مسئولان در زمینه احداث جاده گزوئیه را خواستار شد و گفت: تعامل و همکاری مردم و قانونمند بودن، لازمه انجام کارهای بزرگ است که همه باید در این راستا همکاری کنند تا مسئولان بتوانند با برنامه‌ریزی مناسب، مشکلات مردم را حل کنند.
به گزارش فارس، جاده گزوئیه از خواسته‌های دیرینه مردم سبزدشت بافق است که با احداث این جاده فاصله 85 کیلومتری فعلی دهستان سبزدشت تا بافق حدود 45 کیلومتر کاهش پیدا می‌کند.

همچنین این جاده از قدیم به صورت مالرو مورد استفاده قرار می‌گرفته که موقوفاتی هم برای تامین مایحتاج مسافرانی که در گذشته از این مسیر تردد می‌کردند، داشته است.
حدود 30 سال است که محیط زیست این راه را جزو منطقه حفاظت شده اعلام کرده و در حال حاضر این جاده زیرسازی و آسفالت هم نشده است.